Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok 2. nagyon halvány...

Ti láttok 2. nagyon halvány vonalat?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 12. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem szellemcsík az tuti :)
2019. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem idő előtt tesztelnének sokan,nem lenne fent napi 10 ilyen kép. Miért nem tudjátok kivárni?? Jobb az ,ha csalódtok amikor megjön? Oké,hogy vágytok rá...Én is vágytam.De akkor csináltam tesztet amikor 4 napja késett már.Mert tudtam,hogy ha pozitív,akkor nem kell keresni a 2. csíkot
2019. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt gondolom amit az utolsó. Nem fér a fejembe hogy minek 4-5 napokkal a kimaradt mensi előtt tesztelgetni? Hogy lehessen szétszedni, szétszerkeszteni a képet, ide feltölteni és napokig agonizálni fölötte? Nem jobb volna kivárni azt a pár napot?? Én is 4 napot vártam az elmaradt mensi után, az előző terhességemnél 1 hetet, nem is kellett médiumot segítségül hívnom hogy keresse meg rajta a második csíkot...
2019. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
No mi lett veled kérdező, ha szabad érdeklődni? Ma van a nem várt napja, ha minden igaz, tesztelni is maximum ma lenne értelme, persze ha nem jött meg.
2019. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!