Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztem pasimmal. De nem...

Szeretkeztem pasimmal. De nem rendesen hanem análisan. Ettol ugye nem lehetek terhes ha belem elvezet? Es ha a sperma vegig folyt a nemi szervemen ugye akkor sem ha nem hatolt belem elorol? Csak ep h vegg folyt mikro kihuzta a fenekembol?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj! Nem esel teherbe azért mert análisan közösültetek. Az már kényesebb kérdés,hogy a sperma érintkezett a hüvelyeddel.
2008. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de ha csak epp h atfolyt kivul es nem ment belem egy kcsisi sem? mett egybol lelet torolve?
2008. nov. 8. 23:17
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehet ilyet írni h a seggemből?Gáz!!!Talán anális,vagy fenekem vagy hasonló,egy lánynak nem segge hanem feneke van.Kulturált vagy nagyon.Ha kívánod akkor úgy kérded meg tőle h seggbe raksz édes?Nagyon illuzió romboló.
2008. nov. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Azért nagyvécézések után a biztonság kedvéért kukkancs mindig egy pillanatra a budiba, nincs-e a rakás között csecsemő.
2008. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hahahaha nagyon vicces.. nem ilyen valasozkra voltam kivancsi hanem pl. mint az elso valasz.... az ilyen avalsozkbol enm kerek. sztem ez egy olyan oldal ahol barmit meglehet kerdezni es nem szidjak le az embert a hetkoznapi beszedert. jo megertem nem epp a legszeben kerdeztem de azert lehetne ra normalis valastz is adni.. mert az ilyenbol mitn az utolso ketto nem kerek!
2008. nov. 8. 23:31
 6/19 anonim válasza:
94%
Nem valószínű, hogy terhes leszel ennyitől,szinte semmi esély rá, de máskor figyeljetek jobban, mert a 0.2% is esély azért
2008. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Pedig jó volt és igazuk van!!!:D:D:D De ha ilyeneket nem tudsz akkor dugás előtt olvass kicsit utána,h mitől lehetsz terhes és h mitől nem.Ha a szádba élvez attól sem lehetsz az ne aggódj!!!!
2008. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
De azért érdemes megnézni h hasznosnak tűntek azok a válazsok is!
2008. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Az legelső válaszadó vagyok. Ne foglalkozz ilyen primitív beszólogatásokal. Csak önmaga tulajdonságát mutatja ki a gyengeségével.
2008. nov. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
koszi szepen legelso valaszado.
2008. nov. 8. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!