Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lattok rajta valamit? Vagy...

Lattok rajta valamit? Vagy csak oda kepzelem? 2 eve probalkozunk. Kep kommentben.

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 21:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
39%
Látom, amit Te, de nem vagyok benne biztos hogy nem csak a helye. Próbáld reggeli elsőből érzékeny teszttel.
2019. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
64%
Bocsi, de túlságosan rágörcsölsz.Ne kattogj rajta állandóan, várd meg míg késik.Ha így folytatod,sosem fog összejönni.Lepontozhattok nyugodtan,de sokan tudjuk,hogy lelki okok miatt sem sikerülhet. Ez egy negatív teszt! Ha 2 nap múlva megjön,majd csalódni fogsz,ahogy gondolom minden hónapban történik.De ne legyen igazam!!!!!
2019. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
21%

Az utolsót jól képen vagnam.. Mi 3 évet vártunk... Szerinted te meddig birnad? :)

Gondolom most jön a kamustory, hogy te 10evet vártál és soha nem izgultal...

2019. febr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
92%
Kedves utolsó! 6!!! évet vártam! Akár kamunak hiszed akár nem! De ha teszteltem volna allandoan a nem várt elott,full letörtem volna minden alkalommal mikor megjött és arra fogták volna,hogy nem jön össze.Mikor egyszercsak késett és kiderült ,hogy baba lesz,boldogabb voltam,mint valaha.És már nem egy kis csitri voltam. Nem rosszindulatból írtam amit írtam,ha annak vetted gondolkozz el kicsit.
2019. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos en nem latom!:(

De drukkolok, hogy mihamarabb sikeruljon!

2019. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
66%

En negativnak latom, de nem birok ranagyitani. Viszont itt tobben irtak latjak a masodik halvany csikot es te meg irod 4 nappal a menszesz varhato 1. napja elott teszteltel! - azaz eselyed eleg nagy van arra, hogy 1. kesni fog es a nem varhoz kepest 4-5 nappal brutal pozitivat tesztelj

2. Nagyon nagyot fogsz csalodni, amikor megjon


Ha rendszeresek a ciklusaid akkor teljesen folosleges a menszesz varhato elso napja elott tesztelni, mert még ha pozitiv is lenne siman elvetelhetsz es szepen megjon 1-2 na kesessel. (Nekem volt ilyen es ott rendes ket csik volt es megse.)

Ha reovidek a ciklusaid, akkor eselytelen hogy iylenkor pozitiv lehessen ok: ovulacio - kiszabadul a petesejt es pont azonnal megtermekenyitodik (amugy is csak 24 orat el), akkor is a beagyazodasig 8-9 nap telik el es akkortol indulhat a hcg termelodes is, aminek azert még az erzekeny tesztekhez is el kell ernie egy bizonyos szintet, hogy kimutathato legyen(+5 v. 6 nap van akinel tobb). Még lombiknal is a beultetett embrio ha 3 napos, akkor a beultetestol szamitott 11. napon lehet eloszor kimutatni..de a 14. nap elott nem javasoljak a tul sok izgalom miatt.

Ha kiszamolod akkor az ovulacio utan 14 nappal erdemes legeslegeloszor tesztelni de ott is tobb a negativ teszt még. Ha 28 napos a ciklusa valakinek es 14. napon van ovulacioja, ez epp a varhato menszesz 1. napja!

2019. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos en sem latok semmit :(

Csinalj ujat holnap es mutasd meg azt is :)

2019. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 khniki ***** válasza:
44%
Én cssk 1 csíkot látok, de lehet, hogy annyira halvány, hogy nem fotózható még. Az első tesztem nekem is olyan volt, sőr szét kellett szednem, hogy lássam, tényleg van-e ott valami. :) Viszont már másnap teljesen jól kivehető volt és onnantól szépen erősödött. Szóval hajrá! Megy a drukk!!
2019. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
71%

Én is túlzottan rágörcsöltem a témára, nekem ennél jobban látható tesztjeim voltak múlt hónapban, most is de végül mindig megjött.

Felesleges 4 nappal korábban tesztelni, csak hamis reményeket kelt :(

Tudom mit érzel, mi is jó ideje próbálkozunk.

2019. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Hát én szoktam látni a leghalványabb csíkot is, de sajnos ezen nem látom én sem. :(
2019. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!