Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel egy éve vagyunk...

G.o.T. kérdése:

Férjemmel egy éve vagyunk házasok, kb fél éve próbálkozunk a babával, de még semmi. Most késett, de közben "megjött". Kis barnás folyás, de a teszt negatív. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
A menstruációm sosem volt pontos, mindig késett pár napot, de 10-et már évek óta nem. December 23-án kellett volna papíron megjöjjön,karácsony első napján olyan hasgörcsökre ébredtem, mint amikor épp megjön, de semmi. Ilyen görcsöket éreztem még azután. Január 2-án jelentkezett egy kis barnás folyás, de 3 napot tartott.Aznap hiperérzékeny voltam, bármin elkezdtem a bőgést... A menstruációm átlagosan 6-7 napot tart... Nem értem, hogy ez mi akart lenni... Csináltam egy tesztet is de negatív lett és azóta sem jött meg rendesen... Hétfőn megyek dokihoz, de nem bírom ki, hogy ne kattogjak.... Volt már így valaki?

2019. jan. 7. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én. 1nap kicsi barnázás 3negatív teszt. Nekem nem igazán tudta megmagyarázni a doki gyulladásom nem volt... Kíváncsi vagyok neked mit mond a tiéd
2019. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok én is, hogy mi lesz a válasza, gondoltam a héten még csinálok egy tesztet, ha az is negatív lesz, akkor tuti, hogy nem terhesség... De remélem, hogy ami a háttérben áll könnyen kezelhető lesz... Amúgy akkor végülis neked megjött? Vagy terhes vagy?
2019. jan. 7. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Az a hónap kimaradt. Most 14.-én kellene megjönnie. Remélem nem fog és nem ez miatt. Egyébként amit leírtál rám is minden passzolt. Nyűgösség stb. Csak nálad a barnázás tovább tartott. Bár írtad hogy maga a menstruáció is 6-7nap, az enyém 3nap max. Nem tudom, hogy lehet e összefüggésben. Engem csak az bosszant, hogy kb nem mondott semmit a doki csak, hogy nem kell kétségbe esni, hogy nem jön össze egy pár hónapig.
2019. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!