Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Sok év után sincs beállva a ciklusom, de az utóbbi fél évben rendszeresen megjött, csak egyetemi vizsgaidőszaknál késett. Eddig havi előtt pár nappal, akár már 1 héttel barnázni kezdtem, egészen múlt hónapig. Utolsó két menzeszem 22 és 29 napra jött (utóbbi január 14-én és 1 hétig volt meg).

Február 2-án, 5-én és 8-án is gumihúzás előtt, orált félbehagyva berakta a párom és nem pár másodpercre. Így gondolom kerülhetett belém előváladék...?

Ha jól számolom, ma van a ciklusom 31. napja, de még mindig semmi, előjelnek számító barna folyás se, csak fehér tejszerű, ami nálam szokatlan.

Korai lenne még a teszt? Egyáltalán nagy az esélye, hogy éppen beágyazódásom van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhes, terhesség, előjel, korai, jel, előváladék, beagyazódás

febr. 13. 12:10  Privát üzenet  

A válaszok
Nálam a krémes folyás mensi helyett mindig a terhesség jele volt. Szerintem csinálj egy tesztet, az nem változtat semmin.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 13. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a korai választ. :) Neked is ilyen korán jelezte a folyás?

Kifelejtettem, hogy gyakrabban kell járnom pisilni is.

A vicces az, hogy 2 nappal ezelőtt azt álmodtam, hogy gyerekem lett...

Érdemes lenne kivárnom a hét végéig vagy jövő hétig a tesztelést?

# 2/8Időpont febr. 13. 12:22 Privát üzenet
Tapasztalat: úgyse fogod kibírni jövő hétig. Egyszerűbb 3 tesztet venni, mert úgyse egyet csinálsz, pár nap alatt elkopik. :)

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 13. 12:51 Privát üzenet
Szerintem ha csinálsz tesztet már kimutatja. Bár nekem lenne ilyen könnyű teherbe esnem 😊 drukkolok hogy ne legyen baba (az írás alapján gondolom nem akartok) és minden jót :)

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 13. 13:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából szeretném, ha lenne. :) Nem volt előre betervezve, de örülnék. Pont ezért izgulok, hogy mikor vegyek tesztet, mert nem akarom még beleélni magam.

# 5/8Időpont febr. 13. 13:08 Privát üzenet
Nem fogod tudni kivarni, tesztelj. :) Sok sikert kivanok! :)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 13. 13:58 Privát üzenet
Tesztelj, abból baj nem lehet. Reggeli első pisivel. Nekem nemvárt napján lett pozitív, és sűrűbb, fehéres váladék jött. (Ami azóta amúgy beerősödik, amikor "meg kéne jönnie").

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 13. 16:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jövő hétig nem tudok tesztelni, mert otthon kell maradnom. Addig kiderülhet, hogy tényleg csak késik (mert még nem pontos a ciklusom) vagy baba miatt nem jön. Remélem az utóbbi, és köszönöm az eddigi válaszokat. :)

# 8/8Időpont febr. 14. 11:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi az esélye, hogy terhes lennék?
Mekkora így az esélye, hogy terhes leszek?
Szerintetek mennyi az eselye, hogy terhes lettem?
Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?
Mennyi az esélye annak, hogy terhes lehetek?
Mennyi esélye annak hogy terhes vagyok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!