Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sok év után sincs beállva a ciklusom, de az utóbbi fél évben rendszeresen megjött, csak egyetemi vizsgaidőszaknál késett. Eddig havi előtt pár nappal, akár már 1 héttel barnázni kezdtem, egészen múlt hónapig. Utolsó két menzeszem 22 és 29 napra jött (utóbbi január 14-én és 1 hétig volt meg).

Február 2-án, 5-én és 8-án is gumihúzás előtt, orált félbehagyva berakta a párom és nem pár másodpercre. Így gondolom kerülhetett belém előváladék...?

Ha jól számolom, ma van a ciklusom 31. napja, de még mindig semmi, előjelnek számító barna folyás se, csak fehér tejszerű, ami nálam szokatlan.

Korai lenne még a teszt? Egyáltalán nagy az esélye, hogy éppen beágyazódásom van?



2019. febr. 13. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálam a krémes folyás mensi helyett mindig a terhesség jele volt. Szerintem csinálj egy tesztet, az nem változtat semmin.
2019. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a korai választ. :) Neked is ilyen korán jelezte a folyás?

Kifelejtettem, hogy gyakrabban kell járnom pisilni is.

A vicces az, hogy 2 nappal ezelőtt azt álmodtam, hogy gyerekem lett...

Érdemes lenne kivárnom a hét végéig vagy jövő hétig a tesztelést?

2019. febr. 13. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tapasztalat: úgyse fogod kibírni jövő hétig. Egyszerűbb 3 tesztet venni, mert úgyse egyet csinálsz, pár nap alatt elkopik. :)
2019. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha csinálsz tesztet már kimutatja. Bár nekem lenne ilyen könnyű teherbe esnem 😊 drukkolok hogy ne legyen baba (az írás alapján gondolom nem akartok) és minden jót :)
2019. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából szeretném, ha lenne. :) Nem volt előre betervezve, de örülnék. Pont ezért izgulok, hogy mikor vegyek tesztet, mert nem akarom még beleélni magam.
2019. febr. 13. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogod tudni kivarni, tesztelj. :) Sok sikert kivanok! :)
2019. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Tesztelj, abból baj nem lehet. Reggeli első pisivel. Nekem nemvárt napján lett pozitív, és sűrűbb, fehéres váladék jött. (Ami azóta amúgy beerősödik, amikor "meg kéne jönnie").
2019. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövő hétig nem tudok tesztelni, mert otthon kell maradnom. Addig kiderülhet, hogy tényleg csak késik (mert még nem pontos a ciklusom) vagy baba miatt nem jön. Remélem az utóbbi, és köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2019. febr. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!