Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az eselye,...

Szerintetek mennyi az eselye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Parommal mindig megszakitast alkalmazunk, de most pont ovu elott 1 nappal tortent, hogy elment es a vegenel huzta ki, tehat hogy azert eleg sok kerult belem. Tudom hogy a kicsitol is lehet, de eddig ha megszakitassal nem jott ossze a bebi, akkor most erre mennyi az esely?

Ovu elott 2 nappal is egyutt voltunk, akkor nem ment belem, es ovu napjan is egyutt voltunk. Tudom hogy akkor volt ovum, mert az a szokasos nyak jott ki.



2019. jan. 29. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Megszakítással is simán lehetsz terhes, nem ha még beléd megy el.. :)
2019. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%

Szerintem is lehetsz terhes,nagy esély van rá!

Mi is ovu előtt 2 nappal voltunk együtt és láss csodát lassan 7 hetes😊

2019. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De azert kerdezem, 1-es mert mar jo par eve ezt alkalmazzuk, es soha nem tortent semmi, pedig nem eloszor elvezett belem, es akkor se... ez azert kicsit aggaszto.

2-es koszonom!

2019. jan. 29. 18:14
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Van esély. Vagy összejött a baba, vagy nem. Van akinek elsőre sikerül, van akinek évek alatt sem. Mielőtt tényleg gyereket akartunk, évekig alkalmaztunk megszakítást. Mikor nem védekeztünk 2 hónap alatt estem teherbe. Nem tudhatjuk, neked mennyire egyszerű, vagy mennyire nehéz. De az, hogy megszakítással még nem lettél terhes, semmit nem jelent.
2019. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért, a gyerek nem egy alkalomból lesz? 🤨 Tök mindegy hányszor úsztad meg, ha most meg pont betalált...
2019. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből azt szűröm le, hogy nem igazán szeretnétek, ha összejönne... "Sajnos" van rá esély, hha ment beléd...
2019. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
82%

2-es vagyok!

És van valami tüneted?

Vagy megjött vagy valami?

Mert akkor sajnos nem írtál😔

Így meg hátha tudunk valamit mondani.

De a legfontosabb a teszt lenne!☺️

2019. jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Norman Bates ***** válasza:
82%

Ha ovulacio korul vedekezes nelkul vagytok eggyutt, akkor kb 25% a teherbeeses eselye, barmikor maskor ennel alacsonyabb.

Persze ez nem jelent semmit, mi pl. vart menzesz elott 5-6 nappal voltunk ovatlanok, persze nem jott meg es ra 2 hettel (1 hettel az elmaradt menzesz utan) pozitivat teszteltem multhet csutortokon.

Aktus utan kb 2 hettel csinalj tesztet es kiderul.

2019. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs meg ket hetes az aktus. Meg nem is kene megjonnie, de orulnenk neki azert, ha lenne bebi. Nem tudom, hogy lehet leszurni azt ebbol hogy egyaltalan nem szeretnenk... irtam is hogy aggaszt azert, hogy eddig semmi nem tortent. Mivel nem reg tortent ezert semmi tunetem nincsen.
2019. jan. 29. 19:10
 10/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
82%

Lefordítom: nem védekeztetek, hanem betúrtak natúrban.

Igen, pont így készül a gyerek :-)

2019. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!