Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványan látszik valami?

Halványan látszik valami?

Figyelt kérdés

Tudom sokadik kérdés, de ha csak belém rúgnál tekerj tovább, köszi.

28-35 naposak a ciklusaim, van már egy 2 éves kislányunk. 1 éve 1 hónapja várunk a tesóra, doki még várna félévet a kivizsgálásra, mondván ha az első hamar összejött és semmi komoly nem történt nem lehet baj. Ma volt a 35.nap, nem jött meg, tünet nincs max reggelente a fehér krémes folyás. Csináltam most tesztet, persze tudom, minek, de reménykedtem. Kommentbe linkelem. Jól esne pár bátorító mondat, vagy aki volt ilyen helyzetbe, mi segített. Pont p.é. előtti napon voltunk együtt, 3-4 napja erősen szúrt kb 1 óráig a méhembe, most is tompán görcsölgetek. Köszönöm, hogy elolvastad. Szép estét!


2019. febr. 13. 20:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem bizony ;)
2019. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
ma teszteltél?
2019. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem majd holnap :) de nem jott meg ha van valami irok!
2019. febr. 15. 08:25
 24/28 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem ia fog megjonni ott a halvány második csikocska :) holnap már erősebben látszik majd :) gyere mutatni majd !
2019. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

[link]


Hat ilyen lett,nem igazan remenykedem mar :/

2019. febr. 16. 07:33
 26/28 anonim ***** válasza:
Hu.. Nem igazan lehet eldönteni hogy ez a reagens helye vagy van ott vmi.. En irtam mar múltkor is hogy clearbluet vegyél digitalisat azt sokan használják de legalább eliszlatna a ketsegeidet.
2019. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én látom a második csíkot de sajnos már erősödnie kellett volna :(
2019. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ahol vettem nem volt csak ez. De hetfon megy a ferjem fel a varosba aztan ha nem jon meg vetetek vele.
2019. febr. 16. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!