Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhes vitamin a...

Melyik terhes vitamin a legjobb? melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs legjobb, nagyon hasonlók az összetevők. Legyen meg a 800 mikrog folsav, egyél változatosan, akkor semmi gond nem lesz. Ha puffadsz, próbálj meg váltani, mindenkinek más válik be. 2.trimesztertől van, amelyikben van omega3, de szedhetsz mellé függetlenül, vagy ehetsz sok tengeri halat.
2019. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs legjobb. Én az Elevitet próbáltam. Fájt tőle a fejem, borzalmas hányinger gyötört. Abba hagytam és ezek minden elmúltak vagy enyhülnek. Én nem tudtam szedni, mert így dolgozni sem bírtam.

Igazából, azt kell megtalálnod, amit meg tudsz majd enni 😊 nekem ez a tapasztalatom.

2019. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Én az Elevittől és a Gravidától rosszul voltam, a Femibion bejött, azt szedtem végig.
2019. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálam meg jó az elevit, de amúgy azt hiszem a legdrágább kb. Gravida is jó volt, az jobb áron van. Én mindkettőt ajánlanám, de biztos jó más is amit nem próbáltam.
2019. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
épp trimesztert szedek,de úgy gondolom azért drága!szedtem már gravidát és jutavitot is,semmivel nem volt bajom,úgy gondolom azért a trim 5500ft.kicsit drága és mensi elött 7nappal barnáztam tőle.azért gondolom h a bogyótól,mert amúgy nem szoktam gravidánál maradok szerintem...köszi lányok a választ :)
2019. febr. 17. 10:09
 6/7 khniki ***** válasza:
Nekem a Gravida bejött, de szedek mellé még napi 1000 C vitamint.
2019. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Ladeevit-et szedtem mindig, nekem bejött. Annyi hogy éhgyomorra nem szabad bevenni, mert akkor émelyegsz tőle. Az ára is kedvező.
2019. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!