Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak őszintén, volt valaki...

Csak őszintén, volt valaki aki rágyújtott terhesen?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy anonim felmérés... mert mindenki azt mondja, hogy szuperegészségesen él, de mostanában annyi dohányos kismamát látok.... Amúgy B. Kérdés: a férfiaknál károsan hat a sparmára, ez oké... a nőknél teherbeeséskor hogyan hat?
2019. febr. 17. 18:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%

amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, akkor letettem a cigit és alkoholt se fogyasztottam szülésig, sőt kávét és energiaitalt is hanyagoltam. Az orvos azt mondta, hogy alkalmanként egy gyenge sör, cider megengedett, de annyira amúgy se vagyok nagy ivó, hogy hiányzott volna.

Szülés után viszont egy hónappal heti egy-egy szál cigit elszívtam, de nem szoktam vissza rá, hétvégén két szál ciginél többet nem szívok jelenleg.

2019. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen nem.
2019. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem, próbálkozás előtt hónapokkal abbahagytam. Azóta sem, soha többé.
2019. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%
Sosem cigiztem. Nincs annal ocsmanyabb latvany mikor egy no szajabol log a cigaretta!
2019. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem értem miért válaszol olyan aki nem. Magát szeretné fényezni. Én ahogy megtudtam,hogy terhes vagyok letettem. A 32 hétőttől heti 2-3 szálat elszívtam. Székrekedésem volt,de nagyon durván. Volt,hogy 3 hétig nem volt székletem. A reggeli cigi és kv megtetette hatását.
2019. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha az számít, hogy a pozitív teszt előtt cigiztem, akkor igen, a lányomnál cigiztem, kb a 4. hétig. Már a nemvárt menzesz előtt 3 nappal pozitívat teszteltem, ahogy megláttam a két csíkot, többé nem gyújtottam rá. A fiamnál már ennyi se volt, nem szoktam vissza.
2019. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Kozeli ismerős vegig dohanyzott, de joval kevesebbet ( napi 1-2szal). Sajnos nagyon beteges a gyerek, állandóan légúti gondokkal kuzdenek..nem tudom koze van hozzá de még neki is kicsit lelkiismeretfurdalasa van, hogy mivan ha emiatt..
2019. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
23%
Igen, naponta-ketnaponta 1 szalat, 6. hetig. Aztan a baba nem maradt meg, 10. heten missed ab lett, utana duhomben megint ragyujtottam.
2019. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

# 5, mi az, hogy nem érted minek válaszol, aki nem? Hát az a kérdés, hogy ki igen és ki nem. Az milyen felmérés, ahol csak az válaszol, aki igen?


Nem akarok személyeskedni, de szerintem egyértelműen kapcsolatban áll az értelmi képességeddel az, hogy megmagyarázod minek bagóztál. Én semmilyen szinten nem tartom elfogadhatónak. Nyugodtan cigizz, én is megtettem, amíg az én egészségemről volt szó. De aki annyit sem fog fel, hogy a dohányzás árt, vagy mégjobb nem érdekli, az ne szüljön gyereket, nem kötelező.

2019. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Elso terhessegben leszoktam. Mivel en nem hobbidohanyos voltam (napi ket doboz) igy kellett par het. Nincs mit magyarazni, szegyenletes vagyok. Sajnalom, nincs mentseg, de amint megtudtam csokkentettem es abbahagytam.

Masodiknal már nem dohányoztam, mert nem szoktam az elso utan vissza (undorodom tole azota is, plusz ugye szoptattam, aztan mar azt sem de akkor sem szoktam vissza, aztan terhes lettem, nyilvan nem szoktam vissza, rememem sosem szokok vissza)


Masodok kerdesed, nemtudom. Az első terhessegem sok ido alatt lett a masodik azonnal. Siman lehet veletlen es semmi koze a cigihez de az is lehet, hogy valóban ez is segitett.

2019. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!