Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, milyen allergia...

Kismamák, milyen allergia elleni gyógyszert szedhettetek terhesen?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki hogy terhes vagyok, eddig cetirizint Szedtem csalán kiütésre. Csak jövőhéten tudok menni orvoshoz. Ti milyen allergia elleni gyógyszert szedtetek terhesség alatt amit lehet? Főként az első trimeszterre gondolok. Nem tudom folytathatom e a cetirizint. Köszönöm

Ui a teratológiai szolgálatot hívtam de szabin vannak.


2019. jan. 24. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Cezera tablettát és Dymista orrsprayt használtam,de mindkettőt abba kellett hagynom és csak tengervizes orrsprayt használhattam.
2019. jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is cetirizint szedtem, de terhesen leálltam vele. Homeopátiás urtica urenst és histamumot szedtem helyette. Szoptatás alatt viszont nem lehetett mert az urtica pont tejapasztó hatású. Próbáld ki, persze csak ha hiszel a homeopátiában.
2019. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fül-orr-gégész orvosom azt mondta (aki pont kismama volt akkor ☺), hogy mivel a terhesség alatt amúgy is előfordul orrdugulás, ezért a mometason orrsprayt nyugodtan használhatom tovább, ha esetleg pozitívat tesztelnék. A gyógyszert (lendin) hagyjam el, mert gyakran előfordul, hogy a terhesség alatt az orrspray is elég. Ha esetleg nem lenne elég, akkor menjek vissza, és keresünk valami olyat, ami szedhető.
2019. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!