Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi 2x hányok terhesen, és...

Tyimi96 kérdése:

Napi 2x hányok terhesen, és csak azt tudom meg enni amit a baba akarja, hogy egyek. Gondom lehet ebből? Köszönöm előre is

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 6. héttől 18. hétig hánytam, napjában átlag 5-ször. Kevés dolog volt amit még tudtam enni, de sokszor még a víz is kijott belőlem. Egyszer voltam kórházban infúziós kezelés miatt mert kiszáradás veszélyeztetett. Ennek ellenére a baba jól fejlődött, mondták is az orvosok hogy ne aggodjak a baba elszivja ami neki kell.
2019. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nők milliói hányják végig a terhességüket, akár úgy is, hogy semmi nem marad bennük és szülésig infúzióra vannak kötve, mégis egészséges babájuk születik. Bár te nem arra kérdeztél rá, hogy a gyereknek lesz-e baja, hanem, hogy neked... Hát max hullik majd a hajad, meg tönkremegy a gyomrod, meg a fogaid... Ezeket lehet kezelni utólag.
2019. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

"amit a baba akarja, hogy egyek"


Na ne legyél már nevetséges... Azt egyél, amit TE kívánsz. A magzatod nem kíván semmilyen ételt. Kb. mindenki terhességében van ételundor és kívánósság váltakozva, jön-megy mindkettő, semmi kihatása nincs a magzat fejlődésére.

2019. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze, mert a magzat irányítja az emésztőrendszeredet. TE nagyon hülye vagy, bocs.
2019. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz gond, én mindent kihánytam végig és nem lett semmi baj. De hányingered is van? Mert az a rosszabb, az ember felkelni se tud tőle, olyan rosszul van.
2019. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

:) ezen jot kacagtam:


"csak azt tudom meg enni amit a baba akarja, hogy egyek"


Te, es jo az ízlése? Amúgy azt tudod megenni amit szeretnel. Hja es szolok ketto helyett se kell enni. Amugy nem, nem lesz gondod. Kellemetlen de megszunik. Mas nem, a szulessel biztos.

2019. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam vészes terhességi hányás miatt kerültem 5 alkalommal kórházba, annyit fogytam a 6 és 32. hét között, hogy még a szüléskor is csak az induló súlyomra bírtam "visszahízni", mégsem lett egyikőnknek sem semmi baja, igaz, több terhességet akkor sem vállaltam volna be emiatt, ha fegyverrel kényszerítenek. Sokan kívánósak, nem a baba kívánja azt amit, hanem Te. Amíg ez nem szélsőséges, addig semmi gond nincsen vele, de nyilván ha napi 2 tábla Milkát kívánnál (vagy ahogy te írod a gyerek), akkor józan paraszti ésszel bírva gyakorolni kéne némi önuralmat. Sokan szeretnek extrém mód bűnözni és ráfogni a gyerekre, de azt gondolom a mértékletesség itt is fontos, szélsőséges étkezést nem kell folytatni és akkor nem lesz gond. Nekem is volt ismerősöm, aki édes péksütin, csokin és nassolni valón kívül semmit nem evett, mert csak az maradt meg benne állítólag (amit kötve hiszek, de jó volt alibinek), aztán lett vagy 30 kiló plusz a vége. Nálam voltak olyan hetek, amíg csak 1-1 darab uborka, vagy fél avokádó ment le sok részletben, volt, hogy minden visszajött. Ha valakinek extrém hányása van, annak a mogyorós csoki is visszajön, a többi meg csak azért nem, ment azt meg sem próbálta megenni. Azt gondolom épkézláb keretek között mindegy mit visz be az ember, csak egyen valamit, hisz ilyenkor mindenki túlélésre játszik.
2019. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mindezt normál testsúly mellett produkáltam, ezt azért hangsúlyozom, mert nem igazán volt miből fogyni, mégis egészségesek maradtunk. 170 cm vagyok, 54 kilóval kezdtem a terhességet, 46-re fogytam le és 53 kilóval mentem szülni, így végülis majdnem az induló súlyommal, de kicsit alatta.
2019. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak ennyit hánytam volna,de a napi 20 volt a minimum. A babám nem üzente meg mit egyek,azt ettem és ittam,ami bent maradt,hogy ne haljak éhen és szomjan
2019. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ páran fére értették a kívánosagra céloztam.

És lassan ott tartok hogy semmit nem tudok enni.

2019. febr. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!