Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kaotikus a napirendem,...

Ha kaotikus a napirendem, mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Nem terveztem teherbe esni, védekeztünk is, kivéve egy alkalmat. Tíz napja nem jött meg, ez lehet akár a stressztől is (nem elsősorban a teherbeesés miatt, hanem eleve megterhelő élethelyzetben vagyok), vagy bármi miatt.

Olvastam, hogy a reggeli első vizeletből a legbiztosabb tesztet készíteni, viszont én elég kaotikus beosztással élek, általában 4-5 órát alszom egyszerre, van olyan, hogy délelőttös után egyetemre megyek, majd éjszakás vagyok, majd alszok max. 5 órát, és megyek délutánosba... ilyenkor érdemes tesztelni? (D.u. egykor, 4-5 óra alvás után)? Eleve sok vizet iszok lefekvés előtt, hogy biztosan felébredjek, szóval a pisim srhogy se koncentrált. Menjek inkább azonnal nőgyógyászhoz, vagy van értelme otthon tesztelgetni?


2019. febr. 18. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha már 10 napja késik bármikor tesztelhetsz ki fogja mutatni.
2019. febr. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az első válaszoló írta. Én is éjszakás voltam, mikor teszteltem 5 óra hossz alvás után. Nekem is késett már több, mint egy hete. Azonnal megjelenő a két csík. Nem akartam elhinni, így vettem még 4 tesztet és aznap megcsináltam őket, mindegyik azonnal erős pozitív. :D Úgyhogy kB már bármilyen teszt kimutatja neked is.
2019. febr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen mindegy, ha a terhesseg miatt kesik mar 10 napja, ahogy a tobbiek is irtak.

En pl az elso terhessegemnel aznap delutan teszteltem, amikorra a mensit vartam, de nem jott meg, mert amugy nagyon pontos a ciklusom es a reggeli ebredeskor mar mindig verzek, de aznap semmi nem volt. Meg csak nem is volt koncentralt a vizelet, tapan ket oran at nem voltam elotte pisilni, de ittam is eleget es igy is pozitiv lett a teszt.

2 hetes kesesnel pedig olyan is volt, hogy mentem vizsgalatra, pisiltem elotte a korhazba erve, erre bejelentkezeskor a kezembe nyomtak egy uvegcset, hogy vizeletet kernek teszthez. Konkretan ott ontottem magamba 7 dl vizet es vartam 20 percet, mire keservesen produkalni tudtam valamicsket es abbol is pozitiv lett a teszt.

Szoval 10 napos kesesnel (ha valoban terhes vagy), akkor barmikor csinalhatszt tesztet.

2019. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Majd írd meg mi lett az eredmény :)
2019. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!