Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló kavart be, vagy...

Fogamzásgátló kavart be, vagy terhes vagyok? Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

10 éve nem szedtem gyógyszert , mikor rászántam magam (nagyon erős volt a mensim) kb fel éve szedem, viszont 3 napig nem vettem be a gyógyszert, elfelejtettem. ( gyerekeimmel vidéken voltunk) Múlt héten hétfőn tűnt ez fel, ekkor a férjemmel együtt voltunk. Akkor úgy döntöttem, nem szedem be már a maradékot, így rá két napra szerdán megjött reggel, gondoltam megvonasos vérzés. Hát nem, mert szinte semmi nem volt, mellette nagyon fajt a hasam. Azóta is faj a mellem, néha a hasam...na de ma reggel pisiles után volt pár csepp ver a papíron, mondom oké végre mensi, de nem, utána semmi.


1. Totál bekavart a gyógyszer

2. Terhes vagyok


1re nagyobb az esély, de a megérzésem azt súgja, 2.

Hogy kizárjam, tesztelni kene. De mikor? Nem tudom, mikor volt peteérésem, nem tudom ez hanyadik DPO. Ami biztos, hogy aug 31. óta nem vettem be semmit, szept. 3. hétfőn volt együttlét.


Van itthon 10-es es 25-os teszt...de már tűkön ülök. Anno régen 9.dpo már simán pozi volt, de akkor tudatosan készültem rá, tudtam mikor volt PÉ. De most nem így van.


Mit gondoltok?



#terhesség #fogamzásgátló. terhességi teszt
2018. szept. 10. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
7 napja voltatok egyutt. Még nem mutatná ki a teszt. Szerintem a gyogyszer elhagyasa kavart be.
2018. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aktus után 2 héttel tesztelj.

Aztán addig 2-3 naponta míg meg nem jön vagy nem lesz pozi.

A legjobbakat!

2018. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igyekszem várni, csak türelmetlen vagyok. Meg is érdemlem, hogy ezen agyalok most....szedtem volna be rendesen...

majd megírom mi lett a végeredmény, tanulságnak ;)

2018. szept. 10. 22:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eddig kétszer teszteltem, negatív. Nem jött még meg. Valószínű, a hormonok szórakoznak...
2018. szept. 17. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű.

De 2-3 naponta ha van rá lehetôséged tesztelj míg nem jön meg. Vagyis én ezt csinálnám

2018. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!