Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérné tesztelnem? Vagy...

Megérné tesztelnem? Vagy várjak még? Késik egy hete lassan.

Figyelt kérdés

Késik a menzeszem pár napja(5-6). 28-30 naposak a ciklusaim a késés nem igazán jellemző elég pontos szokott lenni. Az oka amiért nem teszteltem az az hogy az utóbbi 3 hóban késett 2-3 napot teszteltem és mindig negatív lett és megis jött még az nap. Igy félek az eredménytől bár tudom hogy csak az ad pontos választ. Talán csak biztatásra vágyom és kiváncsi vaok a tapasztalatokra is. Tünetek:duzzadt mell,erős hányinger,szédülés. Nagyon enyhe görcsök és ritka is. Derék fájás. Mindjárt megjö érzésem az elég erős már. Szinte állandóan azt érzem mintha bepisiltem volna. Reggel nem tudtam meginni a kávém. A hőm még magas 37-37,2. Tudom ezek lehet premens jelekmis de szerintetek reménykedhetem? Nektek hogy volt?

Első baba lenne.

Kötekedők kiméljenek és köszönöm?


2019. febr. 18. 12:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért teloról vaok😁😀
2019. febr. 18. 12:53
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Tesztelj.
2019. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tukk78 válasza:
30%
Tesztelj! Mi is teszteltünk ilyekor már a párommal... Ennyinél már 2 csík volt :) Én drukkolok! 40/F
2019. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Sajnos ezek lehetnek premenstruációs tünetek is, de lehet Kisbaba is. 50-50%. A legbiztosabb ha tesztelsz. Ha negatív, akkor sem kell elkeseredni, majd a következő hónapban sikerül.

Ne görcsölj rá ennyire. Én a helyedben már teszteltem volna, akkor is ha esélyes a negatív.

Ne keseredj el, tesztelj és megtudod a választ! Te ismered a legjobban a tested, hogy milyen tüneteid szoktak lenni mensi előtt. Nekem pl csak mellfájdalom szokott lenni mensi előtt, és teljesen más volt akkor a mellem érzékenysége mikor teherbe estem. Így biztos voltam benne hogy baba lesz. Most a Kistesón dolgozunk, majd márciusban kell megjönnie, kíváncsi leszek megfog-e jöni. :) Szurkolok nagyon! Tesztelj és írd le mi a helyzet!!! :)

2019. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Holnap reggel csinálok egyet.
2019. febr. 18. 13:03
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

A terhesség a filmekben kezdődik hányingerrel.

Valójában később jelentkező tünet.

Csinálj tesztet

2019. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Én ugyanígy voltam ebben a hónapban. Dec és jan is úgy jártam pár napot késett már csináltam a tesztet, egyszer ráadásul halványan mutatott is vmit egy érzékenynek mondott teszt. Itt írták mások hogy a predictort csináljam.

Két napig tartott a boldogság, akkor megjott sajnos.

Most úgy voltam vele nem érdekel, várok amíg csak tudok.

Ma csináltam tesztet sima gyógyszertári semmire xtra legolcsobb teszt, jól látható erős két csik :)

6 nap késés van ma.

2019. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
És nincsenek tüneteim igazából, néha tompán görcsölget az alhasam de ennyi egyenlore
2019. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó gratulálok😊😊😊

Remélem reggel én is igy leszek.

2019. febr. 18. 13:25
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, istenkém. Ígyis úhmgyis tesztelnek kéna, ha nem jön meg, ha mi mondjuk akkor jobban elhiszed?

Ennyire ne omolj már össze néhány negatív teszt miatt!

2019. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!