Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A II. sz. női klinikán hogy...

A II. sz. női klinikán hogy zajlik a spermavizsgálat, lehet vinni a cuccot, vagy ott kell produkálni?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta, hogy 5 szexmentes nap után lehet menni, mást nem mondott. Kíváncsi vagyok van valakinek tapasztalata ezzel az intézménnyel.
2008. nov. 9. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is voltunk, de nem ott, én külföldön élek, de mi nálunk megmondtak, hogy 3-5 nap sexmentes napok, és hogy ott kell helyben produkálni! De nagyon sok embernek visszataszito az ottani körülmény, ezért sokan nem tudnak jol produkálni! Nekünk sem volt jó, sajnos! De holnap ismét megyünk, és már itthonrol visszük! Nekünk már az urológus is megcsinalja, remélem jo lesz az eredmény! Sztem nektek is ott kell megcsinalni, mert akkor mondta volna a dokid, hogy vigyétek otthonrol! Sok sikert!
2008. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!