Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség? Eléggé...

Ez lehet terhesség? Eléggé fáradt vagyok mostanában és ma kétszer meg is szédultem.

Figyelt kérdés
Kb 1-1,5 hónapja voltunk együtt a barátommal de probléma volt a gumival. Nem tudta felhúzni és amikor már majdnem sikerült neki mondtam hogy félek hogy lyukas es hogy engedjen bele vizet hogy megnézzük, engedett de nem volt. Felhúzta de akkorra már ki volt kicsit tágulva de csak az eleje, a vége nem. Most olyan tüneteim vannak hogy durva fáradtsag meg ma kétszer megszédültem. Korábban is feküdtünk már le és akkor is voltak ilyesmi tünetek pl múltkor december környékén amikor végeztünk és felálltunk az ágyról megszédültem es majdnem el is ájultam. De most félek hogy a gumi külseje hozzaért a farkához.

2019. febr. 21. 19:15
 1/6 anonim válasza:
Pontosan
2019. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan mi?
2019. febr. 21. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát vizet engedtetek bele, kiöntöttétek és úgy visszahúzta? 🤔 Hány éves vagy te? 12? Mert agyilag maximum annyi.
2019. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te meg a párod nem vagytok komplettek légyszi ne szaporodjatok jó?
2019. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, h en vizualis tipus vagyok. Elkepzeltem ahogy ti ketten a ket kreten, probaltok dugni. Egyik idota keptelen a gumit a farkara húzni majd közös projektkent ketten feltoltitek vizzel. Utana leengeditek majd valahogy megis felhuzzatok a farkara es mindezek utan a vágy, a romantika nem halt meg, dugtok.


Azt javaslom legkozelebb a gcis ovszert fujjatok fel a vegen. Az levezeti ezt a csodas elojatekot.

2019. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Utolsó..most elkèpzeltem, ahogy tènyleg fújják fel utäns 🤣
2019. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!