Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a valószínűsége teherbe...

Mennyi a valószínűsége teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
A párommal körülbelul masfel hete feküdtem le utoljára védekezés nélkül. 10 percig tartott utána el elvezett de nem belem. 9 napja lesik a mesntruacio. Alhasi és derektaji gprcseim vannak és fehér folyasom.
2019. febr. 23. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Védekezés nélkül szexeltek, és 9 napja késik.

Szerintem csinálj egy tesztet.

2019. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előváladék... a teszt ilyenkor már 100%, hogy kimutatja.
2019. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 honapja most szexeltem eloszor nem lehet hogy az kavart be vagy valami?
2019. febr. 23. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor derül ki, ha csinálsz egy tesztet vagy elmész orvoshoz. Esetleg vársz 9 napot, és akkor magától elmúlik, ha esetleg terhes vagy.


Nem értem. Miért nem mertek ilyen esetben tesztelni? Nem attól esel teherbe, semmin nem változtat.


Viszont olvasd el még egyszer saját magad: védekezés nélkül szexelsz, és 9 napja nem jön meg. Erre én nem merném rávágni, hogy nem estél teherbe.

2019. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A teszt negatív
2019. febr. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!