Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki mostanság fog...

Van olyan aki mostanság fog tesztelni?

Figyelt kérdés
Én holnap reggel fogok, nagyon izgulok. Ha más is van ilyen helyzetben írhat, hogy mit érez, esetleg van-e bármilyen tünete, mióta próbálkoznak. :)
2019. febr. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is reggel fogok mi meg csak most keztünk ma a 4. Napja hogy nem várom tegnap delután csináltam x-epil 25 negativat tünetek vanak meg akar jönni fejfájás szédülés mell feszülés de az nem vészes meg ma kezdödőtt a hányás vagy virus vagy baba nem tudom reggel kiderül ha addig nem jon meg
2019. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szorítok neked, nekem tegnap kellett volna teszteltem is egy halvány pozitívat, de nem reménykedem, mert nagyon görcsölök, borzalmasan fáj a hasam mintha meg akarna jönni.
2019. febr. 23. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
En is reggel tesztelek. Barmi is lesz az eredmeny, en csak akkor fogok orulni, amikor az orvos is igazolja, mert mar volt egy missed ab-om
2019. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem negativ lett
2019. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nektek szurkolok
2019. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!