Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 1hete össze vissza hányok....

Kb 1hete össze vissza hányok. Utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Kb egy hete tart, hogy a nap folyamán hányok. Van hogy reggel, van hogy délután és volt már hogy este 10kor álmoból felkeltem és egyből hánynom kellett ez pl este 10kor. Volt egy olyan köztes nap is mikor nem hánytam. Hányingerem nincs, csak rámjön és nem tudom vissza tartani. 2-án együtt voltunk párommal, kicsit elment bennem. Ciklusom végén voltam és ezért nem vettem be esemény utáni tablettát. Meg is jött 6-án. De tanácstalan vagyok most ez a hányás végett. Étvágyam van, nem émelygek, nem értem miért hányok. Lehetséges hogy terhes vagyok?
2019. febr. 23. 18:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2019. febr. 26. 17:42
 12/14 A kérdező kommentje:
2019. febr. 26. 17:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Miujsag Azóta?
2019. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van ott valami,csak rossz a kép minősége.Van baba?
2019. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!