Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én látom, vagy tényleg...

Csak én látom, vagy tényleg van ott valami? (Kép) Lehet cisztától?

Figyelt kérdés

[link]


Én élőben látom. PCOs-sal vagyok tünetmentes, de változó a ciklusom hossza, a legrövidebbhez képest most vagyok egy nappal később, a leghosszabbhoz képest viszont, passz, mert volt 2 hetes késés is.


Élőben színes, bár nagyon halvány. Időn belül jött ki, ez olyan olcsó teszt, amit Ebayen lehet venni (külföldön élek, itt egy sima Facelle mártogatós €4-nál kezdődik).


Szerintetek ez a nagyon halvány lehet cisztától, vagy inkább baba? Vagy rossz a teszt? Esetleg nézessem meg a látásom?:) Tesztelek már egy ideje ugyanezzel a fajtával, még nem volt rajta második csík ennyire halványon, csak bőven időn túl egy nagyon vékony vonal nagyritkán. De ez most olyan vastag, amilyennek lennie kell.



2019. febr. 25. 17:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%
Az csak a csík helye, amit látsz. 99%-ra mondom.
2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
Valamit látok! Tesztelj két nap múlva reggeliből, ha erősebb lesz, minden rendben! :) Szurkolok nagyon! Majd írj, hogy mizu!
2019. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Igen az a csík helye csak ☹️
2019. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1, tapasztaltál hasonlót, és nem volt baba?

#2, köszi, reménykedem, a fiammal is hasonló volt az első tesztjeim egyike, viszont akkor még x-epilt használtam, amiben jobban megbíztam, mint most ebben az ebayesben. Ugyanebből a csomagból a többi teszt eddig sosem volt ilyen. Csinálok majd normálisabb bolti tesztet, de még ez az 1 db volt belőle. Viszont így inkább várok ezzel pár napot.


Addig is jöhetnek még a vélemények, tapasztalatok :)

2019. febr. 25. 17:26
 5/29 A kérdező kommentje:
#3, köszi neked is, neked ez tapasztalat?
2019. febr. 25. 17:27
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyébként, mikor időn belül (5 percen belül) megnéztem, erősebben látszott ennél.
2019. febr. 25. 17:29
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem halvány pozi.Nem tudom miért mondják ezt a csík hrlye stb..ha negatív semmi sincs ott.Legalább is nekem még sose volt ott nagyon halványan sem második.
2019. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok, ezt a tesztet használom évek óta, ha pozi, az nem ilyen. Volt extrán halvány pozim is, nem ilyen sajnos. Ez a csík helye. :(
2019. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

2-es vagyok.

Nekem ilyen volt a tesztem múlthéten úgy hogy meg is jött hétvégén:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ennek a tesztnek nem volt színe. A két kép között annyi a különbség hogy én is színesnek látom tiedet, tehát van ok bizakodni. 2 nap múlva minden kiderül :)

2019. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sosem volt semmiféle második csík a teszten.
2019. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!