Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látom a második csíkot, de...

Látom a második csíkot, de iszonyat halvány. X-epil teszt. Járt màr így valaki?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam, én látom a második vonalat, de még csak 10 dpon vagyok. Annyira halvány, hogy fotón nem is látszik. Nektek volt ilyen?
2018. aug. 16. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem jártam így, mert megvártam, hogy késsen a mensi, így azonnal egyértelműt teszteltem mindkét terhességnél.
2018. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Minek csinálsz ilyen korán tesztet?

Várd meg míg késik, valószínűleg addigra erős lesz.

Gratulálok!

2018. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves első. Ha nem jártál így, akkor nem kell válaszolni. Görgess tovább nyugodtan. Van 1-2 válaszadó, aki szerintem azért jár ide, hogy burkoltan (vagy néha direktben) leidiótázzon másokat. Találd meg másban az örömöt, mert ez elég rossz lehet. Ugyan te elvárod, hogy mindenki olyan türelmes legyen mint te voltál szuperanyu, de a világ nem ilyen. Mi emberek különbözőek vagyunk, és vannak türelmetlen típusú emberek (mint én is), az már csak hab a tortán, hogy ha pozitív a teszt, akkor azonnal gyógyszer kell egy autoimmun betegség miatt. De te nyugodtan csak hangoztasd, hogy bezzeg te kivártad az időt. Ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak, tapasztalatokat szerezzünk, nem azért, hogy fényezzük magunkat, a másikat pedig a földbe döngöljük. Nem irigylem a lelki világodat. De ha neked ez okoz örömet, hajrá.
2018. aug. 16. 09:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves második! Autoimmun betegség miatt kell korábban tesztelnem, a gratuláció pedig szerintem nagyon nagyon korai, tekintettel arra, hogy annyira halvány, hogy fotózni se tudom. De azért köszönöm :)
2018. aug. 16. 09:59
 5/15 anonim ***** válasza:

X-epil nekem nem jött be...

Én a nemvárt napján teszteltem vele, határozottan ott volt a csík. Aztán 1 héttel később ismételtem, pontosan ugyanolyan erősségű lett. Jól meg is ijesztett. Aztán csináltam egy másik márkájú tesztet, arról meg majd leugrott a második csík

2018. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én utálom az x epilt. 6 hete tettem fel itt kérdést és képet (én is le lettem idiótázva, hogy minek tesztelek meg hogy várjam meg míg egy hete már legalább késik stb.)

Az x epil teszt iszonyú halvány volt és még napok múlva sem erősödött, miközben más márka már napközbeni vizeletből egyértelműen rózsaszín volt.

Nem veszek olyat többet az tuti :)

( ha még leszek terhes a mostanin kívül)

2018. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És milyen tesztet vettetek x-epil után/helyett?
2018. aug. 16. 10:24
 8/15 anonim ***** válasza:
6 os vagyok én clearblue-t meg predictor earlyt.
2018. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én csak x epilt használtam,sosem mutatott fals eredményt,és halvány sem volt. Szóval szerintem nem a teszttől függ,hanem,hogy milyen gyorsan választódik ki a hcg a vizeletben. 11 dpo-n jól látható pozitív volt a tesztem a mostani terhességemnél,és nem fogant előbb a baba.
2018. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mar a nemet is tudtuk mikor meg az x epil negativ volt az egy szar teszt. De ha pozi halvanyan is az pozi!
2018. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!