Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esély van rá?

Mekkora esély van rá?

Figyelt kérdés
Menzesz előtt kb 1 héttel voltam együtt párommal azóta 2 nap telt el. Sajnos közben kiszakadt a gumi de egyből észre vettük, és nem volt elő váladéka. Amennyiben én nagyon nem a termékeny időszakban vagyok ő pedig állítása szerint nem látott elő váladékot akkor mekkora esélye van a terhességnek?(tesztet nem adják ki anyumat meg nem akarom ijezgetni)
2019. febr. 25. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá.
2019. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mekkora a terhesség esélye, de az 100 százalék, hogy az esemény utánit még beveheted, az meg 99százalék, hogy a terhességi teszthez nem kell személyi.
2019. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esemény utánit csak felnőtt korúnak adnak ki nálunk mint ahogy tesztet is...és egy recept nélküli 72 órás pedig 7000 ft jelenleg nincs ennyi pénzem mivel tanuló vagyok
2019. febr. 25. 18:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet nem adnak ki? Bárkinek kiadják. Én először 16 évesen vettem tesztet, akkor sem magamnak, csak az egyik barátnőm szintén nem mert venni magának. Simán kiadták, senki semmit nem kérdezett. De még úgyis felesleges lenne tesztelni, majd a következő menstruációdkor lesz érdekes a dolog, ha nem jön meg.
2019. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a kedves párod hol van ilyenkor? Ő is vehet tesztet, sőt, kisegíthet 7000 Ft-al is, ha már lefektetni volt alkalma.
2019. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha itt már mindenki ilyen tapasztalt akkor arra tudnátok válaszolni hogy ha pár napon belül meg jön a mensim akkor ugye 0% hogy terhes vagyok?
2019. febr. 25. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esélye, hogy terhesség megléte ellenére menstruálj. Szóval ha megjön, akkor valószínűleg nem vagy terhes. De legközelebb okosan, és nem keresünk kifogást esemény utáni tablettára, mert abból szokott abortusz lenni.
2019. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Drogériába kell tesztet venni,nem gyógyszertárban.De gyakorlatilag 100%,hogy nem vagy terhes.
2019. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A teszt valóban felesleges lenne,hiszen úgysem mutatna semmit.

Nem bántás képpen,de elgondolkodtató hogy nincs 7000Ft-otok esemény utáni tablettára az esetleges terhesség elkerülése miatt.És ha terhes lettél?Lesz 30.000Ft abortuszra,vagy sokkal több pénz felnevelni a gyereket?

Az előváladék hiányára én nem hagyatkoznék a helyedben,de te tudod.

2019. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Recept nélkül egyaltalán nem adnak esemény utánit. Viszont felírják szülő nélkül is. Teszthez meg a drogériávan semmit nem kérnek.
2019. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!