Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnátok olyan megerősítést,...

Írnátok olyan megerősítést, hogy amikor + az ovuteszt azt a nődoki is látta, hogy volt már vagy lesz ténlyeg tűszőrepedés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy az ovuteszt tényleg időben mutatja ki a tüszőrepedést?
2010. júl. 2. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ugyanolyan erős a két csík, csak akkor volt ugymond a legerősebb, és mégis tüszörepedés volt, az orvos megállapította.
2010. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt csak azt mutatja ki, hogy elegendő LH-t termel a szervezeted, hogy készül a tüszőrepedésre, hogy az valóban meg is történik-e, azt nem mutatja ki. Amikor 3 hónapig nem menstruáltam számos alkalommal volt pozitív az ovutesztem, de nem volt ovum, ezt a hőm is alátámasztotta.:(
2010. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egymás után 2 nap volt egyértelmű pozitív és harmad nap amikor negatív lett, aznap reggel megtörtént a tüszőrepi, doki is igazolta.
2010. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a figyelmedbe ezt, remekül össze van szedve sok-sok hasznos info: [link]
2010. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!