Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a menszim 5...

Paula5775 kérdése:

7 napja késik a menszim 5 tesztet csináltam mind az 5 pozi ma délelőtt visszont volt egy kis barnázássom ami eddig el múlt volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
lehet hogy mégis meg jön a menszim ? de akkor a tesztet ha pozik 😕 enyhén fáj a hasam de más tünetem Nincs 😔
2019. márc. 2. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt! Élettani vérzésnek mondták az ügyeleten, és valóban nem volt baj. Kislányunk erős, egészséges, időre született. Most kezdi a sulit.
2019. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod most egy kicsit meg nyugodtan első baba lenne 8 hónapja próbálkozunk nagyon félek 😔😢 örülök hogy egészséges és biztos gyönyörűen szép lányod van minden jót kívánók nektek🤗
2019. márc. 2. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz minél előbb!

Nem ijesztgetni akarlak, de én így vetéltem el. Csak egy kis barnázás, orvos azt mondta h minden ok. Majd éjszaka durva görcsölés és nagyon erős vérzés lett 😞

2019. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt. Rögtön mentem a kórházba, kaptam hormonpótlást és 3 napig bent tartottak megfigyelésen. Szerencsére minden rendben volt, már 8 éves a nagyfiú.

Két dolog jöhet számításba, hogy hormonhiány okozza, erre kapsz hormonpótlást, vagy lehet vetélés kezdete, ami sajnos nem az orvosokon múlik. De mindenképpen menj orvoshoz és ne várj vele, hanem rögtön menj!

2019. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első hónapban rendes vérzésem volt idore 3 napig. Emiatt nem is gyanakodtam. Elkönyveltem H megint nem sikerült. Aztán mikor csináltam egy tesztet és elmentem a dokihoz az közölte velem H az már nem az volt. Az egyik oldalt megtapadt a petesejt, de a másiktól dal még levált. Van ilyen. De azért inkább menj orvoshoz az a tuti
2019. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ és a tanácsokat is 🤗ma voltam orvosnál 5 hetes vagyok korai vetélésnek irt ki a doktor 10 napig nem szabad semmit sem csinaljak csak pihenni ha a 10 nap állat veresm lessz akkor be kel mennem a sürgősségire hogy adjanak hormon pótlást . Holnap megyek egy másik nőgyógyászhoz is valamiért nem bízok az előzőben
2019. márc. 4. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Lelekedre kötik hogy pihenj de te azért elszaladgálsz másik orvoshoz. Oké. Te tudod
2019. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csak valamiért nem bízok abban az orvosban többen is mondtak hogy kellet volna írjon ki utrogestant hogy meg előzzem a vételest. szerinted? első babás vagyok nem nagyon értem magam az ilyesmihez m8nden tanácsot el fogadok!
2019. márc. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!