Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 9 hónapos babám este...

Majdnem 9 hónapos babám este 7től délelőtt 10ig alszik egyhuzamban. Hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nappal 2x fél-háromnegyed órát alszik már csak. Már hat hetesen átaludta az éjszakát, igaz akkor este 10től reggel 8ig. Most ez a helyzet pár napja, eddig 8-tól 8-ig aludt mostanában. Normális ez? Így hagyta el a 3. nappali alvását, hogy összevonta az éjszakaival. Ennek így kell lennie?
2009. dec. 16. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

minden nap?

akkor tedd össze a két kis kezedet és adj hálát az Istennek :)))))))

az enyém este 10től reggel 10ig alszi "csak" :)))))) úgyhogy én is ilyen szerencsés vagyok :)

2009. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát minden nap. jó, akkor összeteszem :))) csak ez már nekem igen extrémnek bizonyul. a 8-tól 8-iggal még el is voltam, nagyon örültünk neki, de ez a 19-10-ig ez már soknak tűnt, de ha normális, akkor jól van. :D én felébreszteni biztos nem fogom, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire gyakori ez. :)
2009. dec. 16. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát az én ilyen korú fiam este 8-9 körül alszik el,és éjjel 1-2szer felébred enni.Nappal pedig 2szer alszik 1-1 órát.Kinek mi a normális...valamelyik babának jobb az alvókája,ilyen pl. a tied is.:-)
2009. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egy irigy anyuka vagyok... Kislányom 16 honapos, 19-06-ig alszik, többszöri ébredéssel.
2009. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is örülj:)

Nekem is 9hónapos a fiam,nappal 2-3szor alszik 45percet,éjjel még egyszer kel....este kilenckor alszik el,3-4körül eszik,7kor ébred!

Már örülnék ha átaludná az éjszakát.

2009. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor tényleg hagyom. Hadd aludjon.

Nektek meg kitartást kívánok, ez az időszak sem tarthat örökké. Anyámat megkérdeztem, anya, én mikor kezdtem átaludni az éjszakát? Válasza: Teeee?!! SOHA!!!!

:DDD

2009. dec. 16. 10:20
 7/11 anonim ***** válasza:

10.14nek!


szerintem ha később fektetnéd a babádat, akkor nem ébredne éjjel, mert megfelelően fáradt lenne, és reggel tovább aludna. Szerintem nagyon-nagyon korai a 7 órás lefekvés egy ilyen nagy babának. Miért nem rakod le 9kor? Pár nap alatt átállna simán.

2009. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért nem rakom le 9kor, mert 7kor már annyira álmos, hogy te még olyat nem láttál. leraktam a földre, hadd játsszon, magához rántja a kis takaróját, bekapja az ujját, és eldől. ha a kezemben van, szintén a vállamra hajtja a fejét, és elaludna. őt sose kellett altatgatni, mindig magától alszik el, nekem ebbe nincs túl sok beleszólásom. voltunk nyaralni októberben, akkor el tudtam húzni egy fél órával, de csak nagy kínkeservvel, ja, és reggel annyival tovább aludt, tehát nem túl sok értelme van. egyébként egész nap nagyon mozgékony, felül, feláll, mászik már jó ideje, enni is eszik rendesen, a súlya is rendben van, mondhatni mindig ilyen gyerekre vágytam, csak ezzel a mostani extrém alvásával nem tudtam mit kezdeni, de a felettem írók megnyugtattak. :)
2009. dec. 16. 10:31
 9/11 A kérdező kommentje:
ja, hogy nem nekem írtad. oké, bocs, hülye vagyok :DD
2009. dec. 16. 10:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Szívesen cserélnék veled egy hétre:-))

AZ én 9 hónapos lányom elalszik fél8-8 körül, reggel 7-fél8 körül kel, de éjjel felébred 2-3-szor.

2009. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!