Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész délelőtt 110-120-as...

Egész délelőtt 110-120-as pulzusom volt-nem idegesség miatt. Most délután már csak 80 körűl mozog. Mit tegyek? Voltatok hasonló helyzetben? Babának nem lehet baja? Még csak 35+3 vagyok

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
en nekem a vegen mar 140 volt a pulzusom megis szulesztettek nem akarlak ijeszgetni,vele! de pihenjel lehet delelott csinaltal valamit azert ment fel a vernyomasod azjo?
2009. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit az égvilágon nem sináltam.Reggeli után éreztem kapkodva vettem a levegőt,meg akartam fulladni.Akkor 120 volt.

Hozzáteszem,nem vagyok vizes,62 kg vagyok 172 magas és pici a poci.Tehát mégcsak a súlyra se foghatom.Aztán óráról-órára ment lejebb,most 80 körűl van.

A babót féltem nagyon,a dokimat meg nem érem el..ezért kérdezem itt,h volt-e valakinek hasonló.

Alapvetően pedig egész terhesség alatt alacsony vérnyomással küzködtem: 80/50 és 80körüli pulzus.Most a vérnyomásom 114/64 körűl mocorog.

SEGÍTSETEK!!!!

2009. jún. 3. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a védőnődet,vagy a kzhat(ahol szülni fogsz)felhívni,vki biztos, h tud segíteni(kérd a szülőszobát,a szülésznők is kompetensek ilyen probléma esetén)Minden jót!
2009. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi.Általában nem baj, azt mondják.Ez a 110 nem olyan vészes.Nekem nagyon sokszor ennnyi, már az elejétől.Volt hogy 140 et mértek, mondjuk az izgalom hatására.Azt mondta nekem a belgyógyász orvosom, mivel volt fent 24 órás vérnyomásmérő, és azon többször volt 120 közeli a pulzus, hogy 120 ig nem baj, azon ne idegeskedjek.

Sokan vannak itt 130-140 es pulzussal is, és semmi bajuk.

Én még olyat nem hallottam hogy szapora pulzus miatt lett volna baja a babának.

Régen nem is nézték, csak a vérnyomást, most divat ez a számolgatás.

Engem is idegsít egy kicsit ha érzem hogy beindul, de csak elmúlik, az a lényeg.

A 80 meg nagyon jó, ne aggódj.Amúgy is többet kell dolgozni a szívnek ilyenkor, hisz több vért kell neki áramoltatni.

Remélem megnyugodtál egy kicsit, de azért hívd fel a dokidat.

2009. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a nyugtatást:))

hasznos volt:)

2009. jún. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!