Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett hogy a...

Fogamzásgátló mellett hogy a fenébe lettem terhes?

Figyelt kérdés
Rendes orvosi(hormonális) gyógyszert szedek rendszeresen. Ilyen erős a hormonunk, hogy így is összehoztuk?
2019. márc. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szájon át szedhető kombinált tabletták pearl indexe tökéletes szedés esetén 0,3, azaz egy év alatt 1000 nőből 3-nak összejön amellett is.

Persze nagyobb az esélye, ha elrontottál valamit (kihagyás, hányás/hasmenés, más gyógyszer szedése stb), de ez már úgy sem derül ki.

2019. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom szexeltél és így.

Csak akkor nem lehetsz terhes, ha nem szexelsz.

2019. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyobb a valószínűsége annak, hogy valamire nem figyeltél a szedés során, minthogy te vagy azon ritka emberek között, aki minden odafigyelés ellenére is terhes lett, mert nem hatott a tabletta.

Vagy kihagytál egy szemet, és nem pótoltad egyáltalán, vagy nem időben, vagy szedtél antibiotikumot, erős nyugtatót, gyulladáscsökkentőt, vagy nyugtató hatású szert, vagy volt hányásod, hasmenésed, ami miatt nem szívódott fel a tabletta megfelelően. Gondold végig, hogy mi lehetett az ok.

2019. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg tökmindegy mitől. Ajándék az élettől. Te döntesz mihez kezdesz.
2019. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs

Nem te vagy a Szűz Mária.

Fúrcsa én Sose lettem terhes a f.gátló mellett.

2019. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet. Rendeszeresen szedtem és még is terhes lettem.
2019. márc. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes. Itt Mindenki rendszeres fogamzásgátlót szedése mellett lett terhes.

Elmondjam,hogy Az én gyerekem hogyan jött össze?

Úgy, hogy a "fogamzásgátló" - ez esetben a gumi(mert bogyókkal sosem tömtem magam) szóval a gumi, valóban "Mellettünk volt". És nem pedig a férjemen.

2019. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!