Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szoptatás mellett nem...

Aki szoptatás mellett nem esett teherbe, mennyivel a szopi abbahagyása után lett terhes?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szoptatás abbahagyása után 3. hónapban sikerült a lányom, a lányomat még szoptattam napi 1 szer amikor terhes lettem a kisebb fiammal. A kisebb fiam pedig 18 hónapig szopott, ahogy abbahagytam, összejött a negyedik baba.

(így terveztük, normális család vagyunk örültünk mindnek :) )

2019. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
A nyulak is jobban megtervezik a dolgokat.
2019. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

De ti mind a 3 tesonal szopi mellett is probalkoztatok?

2019. jan. 10. 07:55
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Húha ezt érdemes volt ideírnod ....:D
2019. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Az elsőnél nem , ott csak szopi után de 3 hónapig ugye nem is jött össze.(bár közben kiderült pajzsmirigy gondom is, amit azóta természetesen megnyugtatóan beállítottak) . A többinél igen.

Sokáig szoptattam amúgy, az elsőt 15 hónapig, a másodikat 18 hónapig, a harmadikat is.

A negyediket még tovább de ez ugye most nem releváns a teherbeesés tekintetében.

2019. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont a ciklus első napján hagyta abba a szopizast, igaz akkor már csak napi egyszer evett, abban a honapban terhes lettem ikrekkel.
2019. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!