Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ossze-vissza ciklus eseten a...

Ossze-vissza ciklus eseten a 39. napon biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés
35. napon negativat teszteltem, de a menzesz tovabbra sem jelentkezik. Tipikus pms tuneteim vannak, kisse intenzivebb mellfajdalommal.
2019. márc. 4. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez nagyon egyén függő.

Nekem ált. 30 napos a ciklusom, így atájban csináltam tesztet, ami tök negatív lett. Teltek a napok, de nem jött meg így 38.napon ismét csináltam egy tesztet ami halványan de pozitiv lett, olyan rendesen látható két erős csík csak rá 2-3 napra lett.

Valószínű sokkal később volt peteérésem vmiért abban a hónapban.

2019. márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Augusztusban epp igy jartam en is, de nem maradt meg. Most mar el is konyveltem, hogy nincs baba, de 100%-ig csak akkor leszek biztos benne, ha megjon. Kicsit aggaszt ez a keses...
2019. márc. 4. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A leghosszabb ciklusodat vedd alapul.Legalábbis én így tettem mikor változó ciklushosszokkal ,,küzdöttem".Amúgy ha nagyon összevissza érdemes felkeresned egy endokrinológust hátha rájön mitől ilyenek a ciklusaid.
2019. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok...most vagyok a 38. napon,negatív lett a tegnap reggeli teszt.Nekem általában 31-34 naposak szoktak lenni a ciklusaim, úgyhogy reménykedtem,hogy baba van. Nekem most sokkal erősebb pms tüneteim voltak,kb 3 napig,de mára elmúlt teljesen, menstruáció sehol...fura.Reménykedjünk,hogy később volt ovu:)
2019. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nega lett ma reggel 10es teszt, ebbol mar nem tuti lesz baba. Csak azt varom, hogy megjojjon mar vegre :((
2019. márc. 5. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem megjött délután:(szomorú vagyok,mert régóta várunk a babára:( azért neked drukkolok:)
2019. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te legalabb mar koncentralhatsz a kovetkezo honapra :) en mar csak azert drukkolok, hogy megjojjon vegre :((
2019. márc. 5. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező?


Drukkolok még neked:)

2019. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg varok hetfoig, ha nem tortenik semmi, megyek orvoshoz, mert mar nagyon aggodom :((
2019. márc. 7. 20:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Megjott. Megkonnyebbultem :)
2019. márc. 10. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!