Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett negatív az ovulációs...

Ma lett negatív az ovulációs tesz. Akkor ma repedt meg a tüsző?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/222 anonim ***** válasza:
93%

Igen!

Képzeld nekem tegnap es tegnapelőtt volt pozitív, ma remélem negatív lesz, még nem csináltam meg.

2019. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/222 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2019. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/222 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es írj ha tesztelték, nekem is két napig volt pozitív.
2019. márc. 4. 16:12
 4/222 anonim ***** válasza:

Teszteltem. Full negatív lett, a tesztcsik alig látszódott :) tegnap és tegnapelőtt erős pozitív volt. :)

Úgyhogy már csak a várakozás következik :)

2019. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/222 A kérdező kommentje:
Akkor várakozhatunk együtt :) Mióta próbálkoztok?
2019. márc. 4. 20:00
 6/222 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű az esetem. Van már egy kisfiam aki 2.5 éves.

Jelenleg 1.5 éve próbálkozunk, fél éve kiderült hogy PCOS-em van és IR-em is. Elkezdtem a diétát amivel több mint 10kg-t fogytam, így elértem az ideális testsulyom. Elkezdtem a gyógyszeres kezelést, és ősszel gyógyszerrel meghoztuk a Mikulást is ami fél évig nem jott meg.

Januárban végre sikerült egy pozitív ovulációs tesztet produkálnom, sajnos akkor nem jött össze de én már ettől is a fellegekben jártam hiszen eddig valószínűleg nem volt peteeresem. Magától meg is jött, ilyen is rég volt.


Ebben a ciklusban pedig elkezdtem szedni a Clostilbegytet, amitől a 11.napon volt mindkét oldalon két 11 mm-es tüszőm. Úgyhogy az várható volt hogy nem a 14.napon lesz a tüszőrepedes.

Ma vagyok a 18.napon. Úgyhogy gyakorlatilag régóta ez a második alkalom amikor van miért izgulni. De félek beleélni magam...

Rólad mit lehet tudni?

2019. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/222 A kérdező kommentje:
Ugyan ebben a cipőben járok... Van egy 3,5éves kisfiam. 1,5éve szeretnénk neki tesót, de közben kiderült nálam is a PCO meg enyhe IR, plusz Hashimoto pajzsmirigy. Kezelve vagyok, elvileg minden jó. 4hónapja, hogy felritkult a PCO, peteèrèsem előtte is volt,dokival néztük de vagy nem találtuk el az időpontot vagy csak szimplán nem sikerült. Most ovutesztelek először, plusz mérem a hőmet is. Drukkolok Neked!
2019. márc. 4. 22:38
 8/222 anonim ***** válasza:

Az előző pozitív ovulációs tesztnek úgy örültem mint egy terhességinek :) nagyon beleéltem magam, szerintem jókor is voltunk együtt... Aztán megjött... Most egy kicsit lazábbra veszem a dolgokat, már most érzem hogy nyugodtabb vagyok. Ha negatív lesz nyilván csalódott leszek majd, de most végre azt érzem jó úton járunk, van esélyünk, van miért izgulni.

Es ha nem is sikerül akkor a következő hónapban is Clostilbegyt.

Mikor tervezel tesztelni?

Én korai tesztelő vagyok, de most megprobalom kibirni legalább a 14.napig. Mivel tudatosan próbálok nem rápörögni, talán menni is fog :)

2019. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/222 A kérdező kommentje:
Èn is kaptam Closty receptet, következő hónaptól kezdem ha nem sikerül. Neked mennyit kell bevenni egy nap? Nekem felet mondott a doki, nehogy becisztásodjak. 10.dpo-n szoktam, van egy csomó 10-es tesztem, aztán ha negatív akkor tudom, hogy nincs baba. Én is próbálom elengedni a dolgot, így most a sportba menekülök. Várok türelemmel, tudom, hogy úgy is sikerülni fog 😊
2019. márc. 5. 08:10
 10/222 anonim ***** válasza:

Nekem 1 tablettát kellett bevennem az 5.naptol 5 napig.

Nekem egy x epilem van itthon de az 25-ös.

Agyalok azon hogy veszek egy predictort, és azzal tesztelek egyet majd a 12.napon.


Vateras teszt? Nekem Vateras volt az ovu tesztem :)

2019. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!