Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes figamzásgát...

Lehetek így terhes figamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Második levèl fogamzásgátlót szedem.Mèg 5 szem van hátra belőle.De ma barnáztam ès pici vèr is volt.Február 27-èn ès március 4-èn voltunk együtt vèdekezès nèlkül.Mióta szedem a tablettát allandó fájdalmaim vannak.Fáj,èget a mèhem,petefèszkem.Ma voltam dokinál azt mondta így is vèd a tabletta,de èn fèlek,hogy ez a mai vèrzès beágyazódás is lehetett mert esetleg nem hat a tabletta.Nem nyugidtam meg a doki után sem.Pedig csinált hüvelyi ultrahangot ès azt mondta elèg vèkony a nyálkahártya.Kèrlek mondjatok valamit mert megesz au idegessèg hbterhes vagyok.

2019. márc. 6. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Ha állandó fájdalmaid vannak a tabletta óta, az nagyon nem jó. Ezt mondtad a dokinak? Váltani kellene, vagy leállni a tabival.

2. Ha rendszeresen szeded, ahogyan kell, akkor nem lehetsz terhes, hiszen pont ez a lényege.

2019. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen mondtam a dokinak az első levèpnèl is.Azt mondta várjunk.Múlt szerdán is voltam nála,hogy puffadok ès fájdalmaim vannak ès már a második levèlnèl járok.Aznap este pedig már voltunk együtt vèdekezès nèlkül.Direktbkèrdeztem,hogy így is vèd?Azt mondta igen.Ma pedig jelentkezett ez a barnás vères folyás ami mostanra kezd múlni.Fèlek,hogy beágyazódás.Fájnak a petefèszkeim ès a mèhem mintha ègetne de ez nem csak ma hanem minden nap van h valamilyen fájdalmat èrzek.Előző hónapban az első levèl fogamzásgátló meghozta a menzeszem rendesen.Ez mèg csak a második levèl.Írt fel másik tabit.Ez belara amit szedek.
2019. márc. 6. 19:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendesen szedem szinte percre pontosan ès egy sem maradt ki.
2019. márc. 6. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki javítanálak. A gyógyszer lényege, hogy nem termelődik petesejt, nincs ami megtermékenyüljön, nincs ami ki ürüljön, tehát ebből következik, hogy menstruáció sincsen. A gyógyszer szedése mellett jelenkező vérzést, megvonásos vérzésnek hívjuk, ami a szünet héten jelentkezik. Ha normálisan szedted a gyógyszert, nem lehetsz terhes! A barnázás úgymond előfordul, mivel hormont szedsz. (egyébként, ha jól tudom progeszteron miatt van barnázás). A puffadás és a fájdalom, viszont egyáltalán nem normális. Gyógyszert kell váltani, egy hónap szünet után. Konzultálj az orvosoddal! Én is Belarával kezdtem annó és kénytelen voltam váltani fél év után, mivel 3 injekció kellett ahhoz, hogy meg tudjon jönni a vérzésem.
2019. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Igen ezt tudom,hogy nem igazi menzesz csak hát a hètköznapokon így mondja az ember:-).Előírásszerűen szedem.Remèlem tènyleg minden rendben.Már írt mást a doki.Maitalon a neve,de nem biztos,hogy elkezdem szedni.Már rettegek attól,hogy megint fájdalmaim lesznek.
2019. márc. 7. 10:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért én a doki váltáson is elgondolkoznék, ha az elején nem javasolt váltást... Egy biztos, én az pl ilyenek miatt nem szednék soha fog.gátlót. Gumi is épp elég jó, ha jól használja a pasi.
2019. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahova járok felváltva van doktornő ès doktorúr.Csak munkából olyankor tudok elmenni mikor èpp a doki van.Igazából első levèl utáni szünetben enyhültek a fájdalmak így folytattam a szedèst,de utána felerősödtek megint a fájdalmak így visszamentem,de akkor már szedtem a második levelez.Ès akkor írt is egy másikat csak ugye mèg a második levèlnèl vagyok az eredetileg felírt tablettával.Utána,ha elfogy ès minden rendben volt akkor azt hiszem abbahagyom a tablettát.Nem gond az óvszerhasználat.Csak azt hittem,hogy kènyelmesebb ès biztonságosabb a tabletta,de nekem ez nem jött be.Kicsit megnyugtattak a válaszaid.Köszönöm szèpen,hogy szántál rám időt.
2019. márc. 7. 11:40
 8/11 A kérdező kommentje:
Mèg ma is tart a barnázás,de átváltott pirosasba.Picit minthabdarabos is lenne.Remèlem ez megvonásos vèrzès ès nincs baj.Mèg van 4szem a tablettából.Gondolom azt be kell szedni mèg.
2019. márc. 7. 17:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Az mennyire normális,ha mèg mindig van 2 szem tablettám ès már olyan mintha rendesen meglenne?Aggódnom kellene?Most,ha elfogy a tabletta kedden kellene megjönnie.Akkor megint meg fog jönni vagy folytatódni fog?Már kikèszít ez a helyzet.
2019. márc. 9. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt hívtad már?
2019. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!