Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek a fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek a fogamzasgatlo mellett?

Figyelt kérdés

Kezdenem ott, hogy utolso megvonasosnal csak barnaztam (erre olyan valaszokat kaptam, hogy van ilyen)

Ma meg kozepidoben barnaztam. (Tudom, ilyennis van) de ilyen nagyon halvagy volt,lattam benne kis pirossagot is. Egyeb tuneteknek mondanam a hangulatingadozast, es a szekelesem is elter a normalistol (bar ez idokozonkent eloszokott nalam fordulni) es tehlgnao estefele pedig hanytam. Persze ez lehetett a stressztol is, illetve a fejfajasomra bevett gyogyszer hatasa.(valami eros gyogyszert vettem be) 20 perc mulva meg viszont lattam. A tegnapi napom rendkivul stresszes voot es esokat szomorkodtam, szoval erre tippelnek. Szerintetek?:/



#fogamzásgátlás #pecserelo verzes #koztesverzes
2018. nov. 23. 05:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eléggé kicsi az eselye,de azért csinálj egy tesztet.
2018. nov. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

A középidőben peteérésnél lehet kis vérzés. Viszont ha rendesen szedet a tablettát nem lehet peteérésed.

Lehet hogy nem hat a tabi.

Mióta szeded?

2018. nov. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
7 honapja..
2018. nov. 23. 08:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló elvékonyítja a nyálkahártyát. Ha magyon durván vékony lesz, akkor lesz a megvonásos vérzés barna maszat. Ez eddig normális. Egy kis köztes vérzés is belefér, hiszen mű hormonok irányítják a mű ciklusodat. Peteéréskor csak nagyon ritka a vérzés. Fogamzásgátló mellett meg nulla rá az esély. Csinalhatsz tesztet, de biztosan nem vagy tethes.
2018. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat. Amugy nem szedtem antibiotikumot es jol szedem a tabit. Tegnap is a tabi bevetele elott par oraval hanytam. Illetve volr egyszeri hig szekletem, de az meg tabi betevele utan 3 oraval kb, es nem voot tobb, szoval ez sem lehet..
2018. nov. 23. 08:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Olyan letezik, hogy 7 honap utan mar nem jo nekem? 18 vagy egyebkent, ha ez szamit itt most
2018. nov. 23. 08:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagyok*
2018. nov. 23. 08:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet.
2018. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz
2018. nov. 23. 10:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha huzamosabb ideig nagyon nagyon kevés a megvonásos vérzés (tehát nem is vérvörös, hanem barna), és gyakran van köztes vérzésed, elképzelhető, hogy ez a fogamzásgátló már nem megfelelő a szervezetednek, és orvos segítségével másikra kell váltani. De egyszeri alkalommal sem a barnás megvonásos vérzés, sem a köztes vérzés miatt nem kell aggódni.
2018. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!