Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vágyom még 1babára de...

Nagyon vágyom még 1babára de a ferjem aztmondta csak 2-3ev múlva menne bele, most nem!?

Figyelt kérdés
Valaki volt már így annyira vágyom még 1kisbabára már minden nap ezen kattogok nem tudok masra gondolni
2019. márc. 7. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idős a mostani gyerkőc?
2019. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kicsi még 6hós de nagyon vágyom még egy babára nemtudom miert de nagyon tudom őnis nagyon kicsi még de olyan jo lenne ha 2en lennének
2019. márc. 7. 15:19
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat annyit tudok mondani hogy varj es egyenlore erd be ezzek az eggyel. Nem szabad raeroltetni mert annak menekules a vege. Hidd el eleg egy egyenlore es o is erzi/tudja majd ha mar nagyobb lesz johet meg a kisteso de ha nem akarja nem tudod ravenni vagy csak nagy kinlodva
2019. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
4-5 év múlva az ilyen anyukák szoktak sipánkodni, hogy nem bírnak két gyerekkel.. xd
2019. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ém birnék :) 4kistestverem van rengeteget egyedul vigyaztam rajuk ugyhogy hidd el el birnek en 3alnis de 2 a cél:)

Koszonom szeretne a ferjem gyereket meg de nem most csak 2ev mukva mikor o mar nagyobb lesz

2019. márc. 7. 15:28
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem élvezed ki az első babáddal a baba időszakot? 2-3 év múlva mikor már ovis lesz meg majd lesz másik baba.Nem is értem hogy tudsz egy 6 hónapos baba mellett már a következő babán kattogni..meg minek mikor nem arról van szó, hogy nem lehet több gyerkőc csak hogy nem azonnal...
2019. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Azert mert en kiskorkulonbseggel akartam a 2babat

Nem 2 3evvel

2019. márc. 7. 15:38
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Vigyázni sokkal másabb rokonokra, mint éveken keresztül nevelni a saját gyereked. Már előre sajnálom a gyereked, mert egyből nekem támadtál. Ilyen személyiségű nőnek nem csinálnék gyereket. :D
2019. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
Ja nekem 5 tesóm van, 5unokaöcsém, 1 unokahugom, ilyen alapon én is tudhatok valamit..
2019. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Figyelj te csak ne sajnáld az én gyerekem :)

Te jöttél nekem hogy az ilyen nők sipákolnak 4 5ev múlva milyen nők? Ismersz? Tudsz rólam bármit is?

Nem akkor meg ne alkoss véleményt:)

2019. márc. 7. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!