Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez korai beàgyazòdàsnak? Mi...

Ez korai beàgyazòdàsnak? Mi törtènik a testemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babàt tervezünk a pàrommal. Ovuteszteltem is de mielőtt pozitìv lett volna elhalvanyodott,viszont èreztem a szurkàlàsokat.

Most ìgy pàr nappal kèsőbb viszont ùgy görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni. Peteèrèsnek ez màr nagyon kèsei lenne,szerintem biztos hogy nem az, sose volt mèg ennyire kèsőn pè.m

Viszont ha nèzem a nem pozi de legerősebb csìkos ovutesztem akkor azòta eltelt 4 nap. Tudom ti se tudjàtok a vàlaszt pontosan,de hàtha van valakinek hasonlò tapasztala


2019. márc. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne később? Én folytattam volna az ovutesztelést.

A kérdésre a válasz, ha 4 nappal ezelőtt volt a legerosebb pozitív ovulációs teszt, es ha akkor tényleg volt tüszőrepedes, akkor az az lh csúcs utáni nap volt tehát 3 napja. Szóval biztosan nem a beágyazódást érzed. Nekem gyanús hogy inkább a tüszőrepedest....

2019. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Negatìvak az a LH tesztjeim,ma is teszteltem
2019. márc. 8. 00:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél azt kérdezed volt-e egyáltalán ovud, itt meg már tüneteket érzel? Ne pörögj már rá ennyire... Ez már beteges... Van aki éveket vár, mégse tesz fel heti 6kérdést minimum... Csak az ovulációddal kapcsolatba 4kérdés van...
2019. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ràpörgök sajnos. Fèlek hogy nem lehet babàm, nincs pozi ovu tesztem akkor göcsöl a hasam amikor nem kène....nem èrtem :(
2019. márc. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!