Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepersztő injekció után...

Tüszőrepersztő injekció után 6. nap méh szúrkálás mitől lehet? Beágyazódásnak korai, PÉnek késői, nem?

Figyelt kérdés
Légyszi ha vki érti ezt vagy tudj rá a választ, esetleg volt hasonló tapasztalata, írjon, mert a dokimat nem tudom elérni és kicsit aggódom, nehogy túlstimulálás legyen vagy vmi baj sport miatt vagy másért. Mostanábn kezdtem el edzeni, tegnap este is voltam és ott nem éreztem, h bármi fájna, és csak 1szer emeletem 15kgt, de ma du-ra eléggé szúrkál a méhem, középen, lent, mint mielőtt megjön, úgy érzem az egészet, h feszít, húzódik, görcsölget, csak kevésbé, mint mensikor, de kb ugyanúgy. Kicsit folyton pisilni is kell tőle, mintha vmi súly nyomnáa hólyagomat folyton (ez szokott lenni mensikor is). Ez ugye csüt éjjel, péntek délben voltunk együtt, ami alapján ez 4-5 dpo (ha stimmelt a szurihoz időzítés)ill mivel szerda este kaptam a szurit ez azutáni 6.nap. Namost akárhogy is számolom, beágyazódásig még nem nagyon juthattam el, még ha előbb repedt is a tüsző, ami lehet, mert szerda este már elég nagy volt 3 is 20mm fölött. Szóval ha nem beágyazódás miatt fáj, akkor mitől? mivel PCOs vok, kicsit majrézok a túlstimulálástól is, mert ez a sok kis ciszta mellett gyakoribb. (már volt 4 stimulált és tüszőrepesztett ciklusom korábban, amikor inszemet csináltak, de akkor másik szurit kaptam, akkor pregnylt, most meg ovitrellet - ezért nem tudom erre a hatóanyagra hogy reagál a szervezetem) Légyszi aki tud vmi okosat mondani, az írjon, mert a dokim nem érem el, és tudni kéne, h baj lehet-e vagy ez normális. KÖSZÖNÖM!

2016. okt. 11. 15:33
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
senki? na mind1 ki tudja, talán vki egyszer olvassa és okul belőle, ezért leírom, ami azóta kiderült: elértem a dokim és mondtam neki mit érzek, azt válaszolta, h ha holnap is vagy nagyon fáj, akkor megnéz, de szte csak árnyékra vetődnénk, nem valószínű, h 3 érett petesejtből túlstimulás lett, lombiknál tizen petesejt érik egy ciklusban ez normál. Inkább attól fájhat a hasam, h szép kis sárgatest feszítést érzek. Az pedig a barátunk :)Hát reméljük a próféta szólt belőle és talán ez jelzi a siker lehetőségét, istenem de jó lenne! Azért írjon, aki hozzá tud fűzni saját tapasztalatot vagy tudományos magyarázatot.köszi!
2016. okt. 11. 15:51
 2/55 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túl aggódod! Nekem minden hónapban van ilyen szúras feszits stb... ez teljesen normális.
2016. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Tányleg? Ilyenkor rendszeresen van neked? Nekem is volt már korűbban, de akkor már csak napok voltak mensiig. Most meg még csak 4-5.dpo lehet. Lehet, h akkor ez azt jelenti, h neked minden hónapban van rendes tüszőrepedésed spontán. Legalábbis, ha a dokim jól gondolja és a sárgatest miatt van ez a feszítő érzés. Köszi a választ. A túlaggódás alap 7év után sajnos. De igyekszem inkább a logikára és a szakvélemányre ill más csajok tapasztalataira hegyatkozni, épp ezért kérdeztem..
2016. okt. 11. 16:11
 4/55 anonim ***** válasza:

Tudom mit élsz át... mi több mint 1 évig szenvedtünk. Mikor én is ennyire figyeltem magam mindig volt valami bajom. Itt fájt ott fájt stb. De rájöttem utána hogy ez eddig is így volt csak nem figyeltem ezért észre se vettem.

7 év után hogy hogy még ennyire az "elején" vagytok? Ezt úgy értem ,hogy mások már 2-3 év után lombikra mennek.

2016. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Szurkál, szurkálás
2016. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

komolyan, én nem értem, hogy mi van azokkal, akik ilyen válaszokat írnak. Akkor minek írnak? a kérdésemre egyetlen vmire való választ se adott senki, vagy a helyesírás szakértő javít ki (bár jogosan, de ez most kit érdekel?) vagy a nagyokos ne keresd magadon a tüneteket beszólások jönnek.

NEM KERESEK TÜNETEKET, hanem VAN EGY KONKRÉT TAPASZTALÁS és az OKÁT SZERETNÉM TUDNI, nem pedig azt, hogy szerintetek én találom-e ki, amit érzek vagy tényleg érzem. Sztem hadd tudjam én, h mit érzek, majd ha efelől támadnak kétségeim, akkor ezekre vonatkozóan teszek fel kérdéseket. Annyira JÓ LENNE? HA VKI A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLNA!!!

2016. okt. 12. 09:51
 7/55 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom van, de a konkrét okát nem kerestem :) Ovuláció óta éreztem ezt a tompa, mensis fájdalmat, és ez volt benne a fura, hogy máskor csak mensi előtt 1-2 nappal kezdődött. 9. dpo-tól már elkezdtem jóstesztelni, és szépen erősödött, 12. dpo-n pedig a terhességi teszt is pozi lett :)
2016. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, köszi, h írtál, érdekes, aki tapasztalt már ilyet, az mind ugyanazt írja le, csak azok olyan szkeptikusak, akik még nem érezték.. És ez mikor történt? mostanában? mióta tudod? első baba? én most is érzem, bár azóta eléggé áttevődött az egyik oldali pf tájékára, olyan húzódó, feszülő érzés. Talán igaza lesz a dokinak és ez a sárgatest lehet.. Vagy esetleg ahogy elér a zigóta a méhbe.. nem tudom, mindenesetre én nagyon bízom benne, h ez vmi jónak a kezdete. Most jógáztam és nagyon remélem sikerült nyugalmat és harmónit teremetenem magamban, h képes legyek befogadni, ha létrejött az új életke bennem. Időközben a derekam is fájogat, hát az biztos, h vmi történik odabent, holnap megyek 21Cn vérvételre, talán a progiszintemből is látszik, ha jól alakulnak a dolgok.. Köszi mégyegyszert, h írtál és ha van kedved oszd meg még a tapasztalataid, ha gondolod, h segíthet. köszönöm! szép napot és nagyon boldog babavárást neked!
2016. okt. 13. 12:54
 9/55 anonim ***** válasza:
Szia! Én beültetés után vagyok pár nappal, és ugyanezeket érzem! Nagyon drukkolok nekünk! Írj majd, hogy mi volt vérvételen!
2016. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó,naná h drukkolok nekünk :) ma éjszaka azt álmodtam h beagyazodasi vérzésem volt - vicces ugy látszik meg álmomban sem merem elhinni konkrétan a babát csak a ra utaló jeleket.. Hat a verem csak levették de eredményt csak jövő penteken tudok majd addigra meg ugyis kiderül minden elvileg.. Szoval megírom majd de most marad a türelem.mint mindig.. Ha van kedved irj h miket érzel,en is irok ha van fejlemény.elso ilyen próbálkozás neked?mi is varolistasak vunk lombikra..
2016. okt. 14. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!