Kezdjunk felni?

Figyelt kérdés

Ma egy hete baratnommel gumival szexeltunk gumiba mentem el nem szakadt ki ezzel eddig nincs is gond. De masnap reggel felkeltunk es csak pisiltem tusolni nem tusoltam es gumi nelkul szexeltunk de nem tudtam elelvezni mert elozo nap mar volt 2 menetunk es nem ment gumi nelkul.


Maradt ondo a makkomon az elozo esti gumis elelvezesbol azt lattam szabad szemmel is de amikor akcioztunk hamar lelankadtam es szaraz lettem ezert oraloztunk kicsit.


Hetfon/kedden kellett volna meg jonnie a menstruaciojanak de meg mindig semmi. Voltak elojelei egyebkent a szex elott ugye hasfajas stb hat ami a baratnom tunetei azok megvoltak de szombat estere el multak.


Kezdjunk felni vagy lehet megfog jonni neki?

Mostanaban rettenetesen stresszes volt a parom lehet ez is kozrejatszik?


Volt mar valaki ilyen helyzetben?


2016. jún. 25. 18:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Nem kell félni, a gyermekvállalás csodálatos.
2016. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem voltam ilyen helyzetben. Az előző esti spermium maradványok ha életben maradtak a száradás után akkor megérdemlik, hogy célba érjenek, de nem élik túl azon ne aggódj. Max a reggeli előváladék okozhat gondot, de annak kicsi a valószínűsége. De remélem tanultatok az esetből, és nem akartok minden hónapban egy hetet idegeskedni.
2016. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok a babához!

A nővérem hajszálpontosan így esett teherbe ,ma már egy szép egyéves fiú édesanyja(nem tervezett baba volt).

2016. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napja késik neki. Hogy nem jutott eszetekbe a körömrágás közben besétáli egy drogériába, gyógyszertárba, és venni egy 300Ft-os tesztet?
2016. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete történt, és ezen kívül nem volt rizikós eset, akkor ha teherbe is esett volna, a teszt még nem mutatná ki. De azt írod akkor szombaton voltatok együtt, és hétfő-kedden kellett volna megjönnie, akkor az a várt mensi előtt 3 nappal volt, ezért akkor már kisebb az esélye a teherbeesésnek.
2016. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit szabadszemmel lathattal biztos h nem voltak mar eletkepesek...
2016. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat tanultunk az esetbol!

Tegnap megjott neki. :)

2016. jún. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!