Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van valamennyi esély hogy...

Így van valamennyi esély hogy teherbeessen?

Figyelt kérdés
Szexuális közösülés közben először elélveztem gumiba, kihúztam, levettem, kicsit rángattam hogy ne lankadjon le, és eközben lehet kicsit spermás lett a kezem, majd felhúztam a masik gumit és folytattuk. Utana néha ujjal is csináltam a neki, és lehet belement az ujjamról. Ez baj lehet?
2019. márc. 10. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye van
2019. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most akkor lehet vagy nem? Nem mindegy hogy lehet spermas lett vagy egyaltalan nem lett vagy igenis az lett.

Az ujjadrol rakerulhetett a gumira bar aztmondjak szabad levegon elpusztul.. De egy minimalis esely mindig van amugy nemhiszem hogy ennyitol osszejott nem csak ezeken mulik.

2019. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyű lenne teherbeesni, akkor mások nem próbálkoznának évekig, élesben, sikertelenül. Mint Pl.mi is,két és fél év után lettem terhes,pedig a férjem mindíg belémélvezett. Mondjuk lehet én nem voltam az a könnyen teherbeesö fajta, de simán El tudom képzelni, hogy Pl.1000 ilyenböl egynek összejön, mert vannak nagyon termékeny nök
2019. márc. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!