Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy terhes...

Van rá esély, hogy terhes vagyok? Ha igen, mennyi?

Figyelt kérdés
A barátommal szoktunk védekezni és fogamzásgátlót is szedek, viszont egy alkalommal gyomorrontásom volt és a gumi nem is kiszakadt hanem valahogy bennem maradt a lenyeg, hogy belem folyt valamennyi es akkor mar egy ideje tartott a gyomorrontas. A fogamzasgatlomnak annak a heteben vagyok, amikor meg kene jonnie, vasarnap hagytam abba es ma sem jott meg, ezzel ellentetben feher valadek jelentkezett, pecsetelo vagy barna verzes nincs. Elvileg holnap van meg az a nap amikor megjohet, elvileg az elso harom napban jelentkezik, de a feher folyasom miatt van ok az aggodalomra? Nem filzgulas miatt volt valoszinuleg. Elore is koszonom a normalis valaszokat!
2019. márc. 5. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Ha lehet akkor eseményutáni,elég gáz a helyzet.

Ha a hasmenés miatt nem szívódott fel a tabi,akkor valszeg nem véd rendesen,orvossal beszéld meg.

2019. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted mire van a fogamzásgátló? Elárulom, arra hogy ha belédélvez egy pasi ne tudj megtermékenyülni. Nem kell gumi mellé. De ha már ennyire paranoiás vagy, akkor csinálj egy tesztet az aktus utas n 2 héttel. De nem, nem vavy terhes.
2019. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves masodik kommentelo! Pontosan tudom mire van a fogamzasgatlo, de ha te tajekozott lennel tudnad, hogyha valakinek gyomorrontasa vagy hasonlo dologgal kuzd a tabletta nem tud hatni mert kiurul a szervezetbol ezert hasznaltunk gumit mert nem tudunk eltartani egy gyereket es nem vagyunk idiotak akik csak ugy dugnak aztan jon a gyerek es abortusz. Ugyhogy engem te ne oktass ki mert kettonk kozul te vagy a tudatlan. Az elso valaszolonak koszonom, remelem nem lesz igazad!
2019. márc. 5. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

#2 A gyomorrontás jelezheti azt, hogy a tabletta nem szívódott fel rendesen, ergo nem tudja kifejteni a hatását.


Kicsit informálódj mielőtt okoskodsz.

2019. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orulok, ha mosolyt csaltam az arcodra azzal hogy esetlegesen olyan korulmenyekben kell gyermeket vallalnom amiben nem lehet vagy marad az abortusz, orokbefogadas. Koszonom, hogy meg nevetsz is azon, hogy tortent a baleset. Intim informaciokat mas ellen forditasz. Sajnalom hogy ilyen ember vagy. Remelem egyszer majd te is megerted mennyi feleloseggel jar egy esetleges nemi kapcsolat ami nem jatek es vicc mert egy ember elete forog kockan ami nem a tied!
2019. márc. 5. 22:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Miert lennek szemet mert egy anonim oldalon seggitseget kerek? A szemetseg a fogalmazasod miatt mondhato rad, es ahogy irod a dolgokat. Nem fogok sirni olyan emberek miatt mint te az biztos tudjuk a megfelelo gumihasznalatot olvastunk rola honapokig azt hasznaltunk nem voltunk felelotlenek ennyi erovel az az ember is felelotlen aki ketszer korulnez mielott atmegy az uton es nem veszi eszre a kamionost mert keves a tapasztalata a kamionokkal es kilep az utra? Korulnezett, de tapasztalatlam volt. Ezert ne okolj engem legyszives. Orulok hogy neked hormonmentes eleted volt en nem biztam a veletlenre a tapasztalatlansagom miatt.
2019. márc. 5. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki rendes fogamzágátlót szed, nem vehet be eseményutánit, első.


Kérdező, nem lesz semmi gond. Meg fog jönni, csak ideges vagy.

2019. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az idegesség, stressz eltolhatja a mensit. Ne ess pánikba!
2019. márc. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenre van esély.
2019. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!