Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Babát szeretnénk a párommal, még csak ez az első hónap, hogy próbálkozunk :)

Március 3-4-én kellett volna megjönnie, 9-én negatívat teszteltem, viszont vérzésem nem volt. Ma (13-án) erős, bizsergető görcsöm van és sötét vörös, részben alvadt vérzésem. Csak április 3-ára kaptam nőgyógyászhoz időpontot, de addig is érdekelne, hogy szerintetek mikor teszteljek újra, illetve lehet e baba vagy sem. :) Nagyon köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 13. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem várt után negatív volt a teszt, nincs baba. Miért lenne?

Ennyit késett a menzeszed, lehet hogy túlstresszelted, azért.

2019. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teszt negatív, menzesz is volt, nem értem mi a kérdés? Egyértelmű hogy nem vagy terhes
2019. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy nagyon izgalmas időszak ez, főleg az elején, mindannyian átéltük. Én másfél év próbálkozás után azt mondom neked, hogy picit vedd lazábbra a dolgot. Menstruálsz, teszt negatív, nem vagy terhes. Lesz még mindenféle egyéb "tünet" is a következő próbálkozós hónapokban, amit csak azért veszel észre, mert sokkal jobban figyeled magad. Ha nem akarsz sokszor nagyot csalódni, akkor inkább próbáld meg úgy felfogni a dolgot, hogy jelenleg az számít, hogy érezzétek jól magatokat a pároddal.
2019. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!