Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 13. napján 22mm-es...

Ciklus 13. napján 22mm-es tüsző clostilbeyttel, megreped magától?

Figyelt kérdés

Hétfőn, a ciklus 13. napján voltam UH vizsgálaton, ahol egy 22 mm-es tüszőt látott az orvos. Tüszőrepesztőt nem kaptam. Azt mondta legyünk együtt aznap, hétfőn, kedden és szerdán is és 1 hét múlva hétfőn menjek vissza és megnézni megrepedt-e. Másnap hajnalban erős szurkálást éreztem a bal oldalon, majd egész nap feszítő érzést az alhasban, illetve egy kis puffadás is volt. Még sosem voltak ilyen tüneteim, így nem tudom, hogy ez attól lehet, hogy megrepedt? Volt valakinek hasonló tünete és baba lett?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2019. márc. 13. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem azóta megjött, jelenleg a 7.ciklusnapon vagyok és elkezdtem a második Clostis hónapomat😊
2019. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt a második clostys hónapom, remélem az utolsó neked is és nekem is.😊
2019. márc. 25. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!