Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozítivat teszteltem tegnap,...

Pozítivat teszteltem tegnap, fent is van a hőm,36,9-36,8 körül van napok óta, mégis aggódok mert kicsit fájdogál a méhem, mint amikor mensi készülődik. Szokott így fájdogálni terhességkor is?

Figyelt kérdés
Februárban volt egy vetélésem,amúgy egy éve próbálkozunk,nagyon szeretnénk a babát.
2010. júl. 3. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, teljesen normális amit érzel, ez a "mindjárt megjön érzés" sokaknál előfordul, nagyon gyakori.

Én a 4.-5. hetet azzal töltöttem, hogy a wcbe rohangáltam csekkolni magamat, mert pont olyan érzés volt, mintha megjött volna... aztán közben itt szoszog a héthós kisemberem. :)

2010. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális érzés, ahogy az előttem szóló is írta. Én is mindig azt hittem, hogy meg akar jönni, és 20 percenként a wc-n ellenőriztem a tisztaságit. A méhed nőni fog, nyúlnak a szalagok, így a kis fájdalmak végig megmaradnak. Szép babavárást kívánok.

19 hetes kismami

2010. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy válaszoltatok,köszi.Én is megnéztem ma már vagy 5x hogy nem-e mensi, de már megnyugodtam, ha meg akar maradni,meg fog!
2010. júl. 3. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 4-5 napja érzem,hogy mindjárt megjön,de semmi.Ma már hányingerem volt.Csináltam már két tesztet,negatív lett.És a hőm. eddig a ciklus alatt max.36,2-ig ment fel.(Fél éve vezetem).Menstruáció előtt leesik.De most 36,6 is volt.Napközben meg 36,8-37.Holnap megyek dokihoz.Lehet azt mondja csináljak még egy tesztet.


[link]

2010. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ma megyek, majd írd meg mit mondott.Drukkolok!!
2010. júl. 5. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma voltam uh-on és nem látott semmit az orvos.Menjek 1 hét múlva vissza,ezt mondta.Akkor mitől van hányingerem 4 napja és nagyon szúrkál a hasam.Tegnap még jobb oldalt,ma már középen lent.37 napja volt utoljára meg.A ciklus 20. napján éreztem alhasi fájdalmat,mintha meglenne.Hamar mentem talán?A hőm. 37 körül van pár napja,szájban mérve.Cisztám nincs.
2010. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hamar mentél, vagy később volt peteérésed.Legközelebb reméljük látja.Én is voltam, 5 hetes terhes vagyok.Még nem merek annyira örülni,mert a múltkor 6. héten volt vetélésem.De azért reménykedek.
2010. júl. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!