Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki próbálkozott...

Van valaki aki próbálkozott savas hüvely öblítéssel a lány gyermekért vagy lúgossal a fiú gyermekért? Bevált?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Az ugye tudod, hogy egyik sem fog segíteni a gyermek nemében? Kis biológiát nem árt olvasni néha.
2019. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy én ki akarom ezt próbálni. Olvastam a neten és elég abszurdnak tűnt ezért írtam ki ide hogy valóban létezik e ilyen. Ha nem tudsz a kérdésre érdemben válaszolni ne írj! Köszönöm
2019. márc. 13. 22:11
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Hülyeség. Max a baktériumoknak segítesz elszaporodni.

A baba neme, már a fogantatástól eldöl. És a férfi kromoszómáján múlik.

2019. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem próbáltam, de idelinkelem annak, akit érdekel:

[link]

Kb. az 5. perctől beszél erről Czeizel és szerinte 75%-ig lehet ezzel eltolni az esélyt valamelyik nem javára.

2019. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi szex-szel próbálkoztunk mindkettőért, sikerült. Egy fiú, egy lány ;) :D
2019. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

tegnap 22:11

De nem is írtad oda, hogy abszurdnak tartod. A kérdésedből nem jött le, hogy csak pocskondiázni akarod a savas-lúgos megoldást vagy azért kérdezed mert ki akarod próbálni. Legközelebb normálisan írd ki a kérdést. Ha nem megy, ne tegyél fel kérdéseket.

2019. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Látom nem vágod hogy a kérdésekre válaszolni kell, nem az okokat kutatni hogy miért tették fel. Istenem egyesek még mindig nem tanulták meg a gyk használatát.
2019. márc. 14. 11:49
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

6# talán ha oda írja hogy szte ez abszurd akkor másképp válaszolsz és, akkor is ha kiakarja probalni?

Egyből más lenne a véleményed vagy a stílusod az emberek felé? Boccs.. De nekem még ez abszurd. Normálisan csak akkor lehet válaszolni, ha valakinek egyezik a véleménye a tiéddel? Hm. Szomorú

2019. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, csak esetleg a kérdésre válaszolni segítek látom nem értitek: igen próbáltam, bevált vagy igen próbáltam nem vált be. Ezen mi olyan hű de bonyolult???

Nem a vélemények kérdeztem róla csak h valaki használta e... látom mar ide is csak kötözködni járnak az emberek.. egy egyszerű kérdést sem tudnak értelmezni... pff

2019. márc. 14. 12:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez a 6nak szólt még mindig
2019. márc. 14. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!