Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült teherbe esnem ilyen...

Sikerült teherbe esnem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

31-32 naposan a ciklusaim.Nem hőmérőzöm,de úgy gondolom érzem a peteérésem,mivel kb. A mensi elhagyásával kb. 1 hétre érezni szoktam a szúrkáló érzést.De persze ez sem biztos,csak én gondolom hogy az,mivel onnantól mensiig semmit nem érzek.Most ami történt velem.

Február 21.elmúlt a mensim.Majd szurkálást éreztem már február 29, március 1-én.Együtt is voltunk a párommal.ovum. elméletileg 7-én lett volna ha papirszerint nézzük.Lehetséges ennyire korai peteérés?Aztán az együttlétünk után 7.napon görcs,megnön érzés a méhemben.feszülés,derékfájás,folyamatos magasabb hő. 36.7-37.0. Kezdek megijedni mert a hasi nyomó érzés,feszülés,puffadás még mindig tart 6. Napja.viszont a mensimig még mindig van 7-8 nap vissza.Folyásom vizes,de kevés,és ritka.olykor átlátszó nyúlós,de ez is nagyon kis mennyiség.Ha nem keresném,nem találom.Létezhet ilyen terhességi eset?Félek nehogy nagyobb bajom legyen.méhgyulladás,fertőzés,ilyesmi.Előtte semmi bajom nem volt.

Köszi a válaszokat!



2019. márc. 14. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Peteérés után már teljesen normális,ha jelentkeznek a PMS tünetek.Ne gondolj bele többet.

Azt felesleges megkérdezned,hogy teherbe estél-e,mert senki sem tudja,hogy pontosan mikor volt ovulációd.

2019. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!De nekem görcseim vannak,és szúró fájdalmak folyamatosan.Mivel ismerem a testem 37 éves vagyok,így tudom azt,hogy itt akkor ha nem terhesség akkor valami más van a dologban,és az már egyáltalán nem mondható normálisnak.Soha semmim nem szokott fájni semmikor.Most pedig intenzív nyomó,szúró fájdalmak vannak a hasamban.idönként görcsökkel.Nem a terhességbe képzelem bele magam,bár arra gyúrunk a párommal,hanem félek nem e valami betegség áll a hátterében.Persze tudom.Menjek orvoshoz.Leghamarabb hétfőn fogad.Addig is próbálnék tapasztalatokat gyűjteni.Kinek volt fájdalmas a peteérés,és milyen jellegű fájdalmai voltak.Remélem nincs semmi komoly bajom :(
2019. márc. 14. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Lehet jó lenne, ha kiváncsiságból hőmérőznél, vagy ovu tesztelnél...

Sajnos 4 évig állítottam hogy én ismerem a testem, és tudom mi zajlik benne, ugyanigy szurkálást éreztem a peteérés VÉLT idején, aztán nem jött össze a gyerek , doki, majd közölte hogy nincs egyáltalán peteérésem .... Jó mi ??? Na most ne értsd félre, nem megbántani akarlak, de ezekután (miután én ezt átéltem) ha ilyet olvasok hogy mindig eszembe jutok saját magamnak, hogy én mennyire biztos voltam abban hogy VAN PETEÉRÉSEM, SŐT ABBAN IS HOGY MIKOR VAN!

szóval tapasztalatból mondom, hogy egyáltalán nem biztos hogy akkor van a peteérésed, amikor te gondolod, és igen lehet hogy jó lenne ha hőmérőznél vagy ovutesztelnél, hogy kitapasztald a saját szervezeted működését.


A tüneteidet amiket leírsz, kicsit elmosolyodtam, ne értsd félre szintén nem megbántani akarlak. jelenleg 13 hetes terhes vagyok, és a multhét óta érzek hasonló dolgokat a méhemben és az alhasamban mint amiket leírsz , a puffadást kicsit régebb óta kb 7-8 hetesen kezdtem érezni. tehát kizártnak tartom hogy te ezt terhesség miatt érzed. inkább lehet hogy most más volt a ciklusod , lehet hogy hiába érezted a peteéréskor a szurkát, de a pete nem repedt meg. (velem ez volt), nőtt tovább majd betokosodott és cisztává alakult. Ezt hivják PCO-nak !

A folyamatos magas hő pedig a Luteális fázisban tök normális, (persze ha nem ilyen 38 fok, mert az láz akkor érdemes lenne dokihoz menned - háziorvoshoz) -bár látom hogy nem olyan magas !


Szóval nyugi, ezek nem a terhesség tünetei pláne ugy hogy még ki sem maradt a mensid.


Méhgyulladás ? KIzárt , Magas lázzal , rossz közérzettel, és olyan fájdalommal jár amit ha érzel nem itt irogatnál (ismét ne érts félre nem megbántani akarlak)


Szóval azt tudnám irni neked összegzésként, hogy ne görcsölj rá ezekre a dolgokra. Ha késik a mensid, persze tesztelj, de a fent leírtak nem terhességre utalnak és nem is méhgyulladásra... sokkal inkább én akkor éreztem ezt amikor nem tudott végbe menni a peteérés, nem repedt meg és cisztává alakult. tehát én a helyedben, ha babát terveztek igen is elkezdenék vagy hőt mérni vagy ovu tesztelni hogy egyáltalán végbe megy e az a peteérési folyamat amit mi nők állítjuk hogy érzünk !


Remélem nem bántottalak meg a válaszom egyik részével sem ...

2019. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia,és köszönöm!Dehogy bántottál!!!Ellenkezőleg nagyon köszi ezt a bő választ!Jól esik hogy tényleg segíteni szeretnél.Sokan csak ideböffentenek,aztán kész.Koszi megegyszer!

Ezért is írtam,hogy kezdek megijedni :( Most is fájdogál a hasam alja,és feszülget.Nem rég,kb 2 honapja voltam nőgyógyásznál,aki azt mondta nincs semmi ilyesmi problémam.ciszta,mioma,egyeb bármi elváltozás.Teljesen babárakész a női szervem.Volt "akkor" Azért mentem,mert akkor határoztuk el a párommal hogy babát szeretnénk.Ez volt a 2. Együttlétünk védekezés nélkül.Hát nemtudom.Most szomorú vagyok,és ijedt,hogy akkor mi ez az éles fájdalom lent ennyi ideje :(

2019. márc. 14. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb hasonlo tuneteim voltak nekem is, mindehez meg tarsult egy kibirhatatlan mellfajdalom, ugyhogy biztosra vettem, hogy baba van. Csinaltam teszteket, sorra lettek negativak, mar epp orvoshoz akartammenni, amikor 45 napra megjott. Nem tudom, mi okozhatta, elotte 2 honapig fog. gatlot szedtem orvos javaslatara, lehet ez kavart be, nem tudom. Ha kiderul, nalad mi okozta, ird meg legyszi, hatha okosabb leszek en is (bar szerintem nalad nincs kizarva a baba :))

2019. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ!Ma megint tapasztaltam egy óriási fájdalmat ami új volt.Azt hittem bex..ok.Olyat nyilalt a petefészkembe,és a végbélnyilásomba,mintha kést szúrtak volna bele.Minden lépés fájt.Előzménye volt az ugye az egész napi tompa fájdalom,amitől teljesen ki voltam készülve.Mi lehet ez?Sehol nem voltam fertőzésem 4-5 éve nem volt,vigyázok magamra nagyon.Felfázhattam?méhgyulladás lehet? :( Én az inofolic folsav port iszom,de nem hinném hogy attól.Ha megtudom írni fogok ok.Ha valakinek volt hasonló örülnék ha írna,mert hétfőig nem merek nagyon gyógyszert sem bevenni,mert olvastam hasonlót egy anyuka írta,hogy a beágyazódása hasonló óriási fájdalmakkal járt.Hát nem tudom.Arra már én kevésbé gondolok,de rossz így tidatlanba.Nem akarok a nemvártig lelkiismeretfurdalást a gyógyszer miatt :(
2019. márc. 14. 22:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsánat: "Olyat nyilalt a méhembe...
2019. márc. 14. 23:16
 8/8 szabo.agnes válasza:
Szia! Ha olvasod még... Mi volt a baj? Mitől fájt a hasad? Hasonlót érzek egy ideje..
2019. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!