Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március végére?

Ki nem várja március végére?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem megjott mar 3 napja.... :(
2019. márc. 30. 21:48
 62/89 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kèrdező :( nekem mèg mindig nem jött meg de akkor már valami tünetnek lennie kellett volna az enyhèn megjött èrzèsen kivül mást nem erzek de azt se mindig 3hèt teltt el ovu ótta ..
2019. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
Mindig elfelejtem a neven :D A voltam
2019. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ne szomorkodj. Kaptál gyógyszert, azt szépen szeded ebben a ciklusban és minden rendben lesz :)

Nekem most múlt el, én is reménykedem ebben a hónapban :)

A mikor tesztelsz újra? Vagy nem mész dokihoz? Már nagyon kíváncsi vagyok mi a helyet veled.


R

2019. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:

R hát ugy tervezem hogy holnap veszek 3 fajta tesztett azt megcsinálom ès ha negativ akkor szerdán megyünk !! Viszont testvèremnek 4 hetesen mutatta ki a teszt mikor terhes lett èn majd csak penteken lrszek az ha az ovu uttáni időszakott számítjuk :) viszon semmi tünetem nincs egykis hányingerem volt tegnap de az is elmult a hasfájás szintèn lehet csak egy hormon problèma :(

A

2019. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:

A, teszteltel ma? Mi lett az eredmény?

Ne aggódj nekem van egy kisfiam és ciklustol számított 6.hettől voltam nagyon rosszul. Szóval még nem jelent semmit, hogy nem érzel semmit. Egyébként barátnőm kislányával egyáltalán nem volt rosszul.

Nekem lassan peteeres lesz, alig várom már :D Remélem ez a hónap sikeres lesz.


R

2019. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
R sok sikert drukkolok a hónaphoz hogy sikeres legyen neked :D nem birtam tegnap esti vizeletből negatív szerintem nincs baba :( most kèszülödök megyek a nő.gyogyászhoz hátha tud biztosat mondani :(
2019. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen :)

Ha gondolod írd meg mit mondott a doki. Kíváncsi vagyok.


R

2019. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
Szia R hát nincs baba :( jobb oldalt volt egy cisztam szerencsère kippukant így a következő vèrzèsem meglesz :/ A voltam :(
2019. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


R

2019. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!