Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki március első hetére...

Van aki március első hetére "nemvárja"?

Figyelt kérdés
6.-7.-8. körül kellene megjönnie. Nagyon elkaptuk a peteérést, ezért kíváncsi vagyok az eredményre. Első próbálkozós hónap, viszont nem az első baba. Próbálom elterelni afigyelmemet, de nem könnyű, izgatott vagyok, valahogy azt érzem, sikerült. Tesztet csak egy hét múlva csinálnék (korábbi tapasztalataim alapján, első babára 5 hónapot vártunk, amikor összejött, sem mutatta a teszt az elmaradt mensi napján, csak jóval később. ) Ha hasonló helyzetben vagytok, gyertek, és drukkoljunk egymásnak! :)

2019. márc. 4. 14:25
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is pont 6-7.-re nem várom, nekünk ez a 3. próbálkozós hónap, első baba lesz!:)
2019. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 8.-ra nem várom, első próbálkozós hónap, és Kistesó. 🤗 A Kisfiam 1 görbe estéből sikerült, hát kíváncsi leszek most mi lesz. 😅 Nagyon reménykedek. :) Sok sikert Mindenkinek!!!! 😄
2019. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
Én március 9-re nem várom, 1 próbálkozos hónap, első baba lenne:))
2019. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
Mi is a tesót várjuk. Én sem várom hétvégére. Múlt héten pénteken, szombaton volt pozi LH tesztem és együtt is voltunk. Bízom benne sikerült összehozni. Mindenkinek drukkolok!
2019. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én péntek korul nem varom 😊 első próba hónap, első baba 😄 ti éreztek valami “tunetet”? 😊 nekem krémes folyasom van a tojás fehérjes óta meg pár napig majd leszakadt a derekam a luti közepe fele, a mellem viszont most nem faj 🤨 Ja meg tegnap borzasztóan szúrt a hasam bal oldala 😄 most mindent eszreveszek magamon az is tény 😂
2019. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem fáj nagyon,de amúgy is szokott. Szúrkálást is érzek,de ez sem új,mert az is szokott. Ti mikor tesztelték?
2019. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:

Én hatodikára nem várom.

Már nem is számolom, hányadik próbálkozós hónap, második babán dolgozunk, a fiam 4 éves.

Péntekre van egy menszest 3. Napján esedékes laborvizsgálatom pajzsmirigy miatt, olyan jó lenne lemondani... De asszem megint csalódni fogok :(


Drukkolok nektek.

2019. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Hű de sokan vagyunk! Szívből remélem, hogy mindenkinek sikerül! Tünetek: mintha fájna egy kicsit az alhasam, de ez bármitől lehet, szóval még semmi igazi tünet. Holnapra leghamarabb, legkésőbb szombatra nemvárom, nálam van ennyi ingadozás a napokban. inább a távolabbi dátum lesz, mert most később volt ovum. 18. napon, sikerült is "elkapni".

Teszt leghamarabb hétfőn, ha nem jön meg addig. Korai tesztelésről nekem nincs jó tapasztalatom, bár van akinek kimutatta még az elmaradt mensi előtt is a babát. Szép napot mindenkinek! Próbáljuk meg elterelni a figyelmünket valamivel! :)

2019. márc. 5. 07:13
 9/58 anonim ***** válasza:
Nem írtam tüneteket, nagyon megfáztam, szóval attól nem veszek észre semmilyen tünetet.
2019. márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
Írjon mindenképp, aki tesztelt!!! 😊 megy a drukk 🤞🏽
2019. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!