Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március végére?

Ki nem várja március végére?

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 13:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:

Sziasztok K gratulálok :D Boldog baba várást .. :D

Nekem 18 adikán kène megjönnie de mivel máciusba egyátalán nem volt ciszta miatt nem tudom mikor kène tegnap óta lila a mellbimbom ès fáj ma meg ugy èrzem hogy megfogjönni hátha beáll mostmár normálisan annyira várjuk már ezt a babát :( lehet nem görcsölünk tovább rajta ès szüneteljük

A

2019. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
Sziasztok A vagyok ma 10-èn jo nagy fájdalmakal megjött :/ de legalább uj honap következik új remenyekel mindenkinek sok szerencsèt kivánok :D
2019. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

Így van A! :)

Én 23-ára nem várom.

Kedves kérdező attól még van rá esélyed, 5 napig is képesek életben lenni a katonák:)


R

2019. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:

Kedves R mostmár nem nèzem minden menzesz napjaimat majd jön ha ugy akarja :D mivel Párom új munka helyett váltott mostmár egyre kevesebbet tudunk együtt lenni de nem baj nem görcsölünk rajta ennyit :) egyszer is igy sikerult csak sajnos elment tőlünk :/

A

2019. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:

Én is úgy döntöttem, hogy ez az uccsó hónap, hogy nézem LH teszttel az ovut, most is csak azért hogy tudjam mikor kell a második vérvétel. De nem akarok ragorcsolni.


R

2019. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:

Ma pozitívat teszteltem, a halvány rózsaszín pecsételés 3 napig tartott :)

El sem hiszem.


R

2019. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

Szia R uriiiiistenn hát gratulálok 😁😁😁😁 boldog babavárást :D nekem ma van ovum de csak tegnap tudtunk együtlenni remèlem ès napközbe :/ szerintem ez a honap is uszot :( megkèrdezhetem hogy ti mióta probáljátok illetve szetsz valami gyogyszert vagy teát ?

A

2019. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:

Szia A,

Igen szedtem. December óta próbálkoztunk és mivel 44-43napos volt a ciklusom ezért elkezdtem zafír baratcserjet szedni és ovu előtt cickafark teat inni reggel-este, ovu után palastfűvet és baratcserjet csak reggel. Ez volt a második kúras hónapom. 31 napos lett a ciklusom és lett is baba:)

2019. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Gratulálok mèg egyszer majd aztán írd meg ha lány vagy fiucska lett :D mi 2018 augusztusátol probálkozunk :( de semmi nagyon elvagyok kenődve :(
2019. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!