Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne még egyet...

Érdemes lenne még egyet tesztelni?

Figyelt kérdés

Mai napon, nemvárt napján teszteltem reggeli vizeletből egy nagyon halványat. Gólyahír teszttel. Nem kell annyira keresgélni, nemcsak fényben látszik. Nézegettük párommal, szerinte is látszik a csík, de nagyon nagyon halványka, és időn belül. Le is fényképeztem, de a fotón nem látszik annyira, mint élőben. Állandóan pisilni járok és szurkál a hasam. Ez már biztató? Teszteljek még egyet? Ha igen, mikor?


Ugyanilyen az én tesztem is, mint ez:


[link]


2019. márc. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha feltenned a te sajat tesztedet!!
2019. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Háát én ezt inkább látom negatívnak. Nem rajzolódik ki határozottan a második csík, az elsö csík, meg mintha el lenne mosódva. Szerintem lehet elázott. De második határozottan csíkot én nem látok, ezért én nem értékelném pozitívnak. A határozott pozitív az az, ha nem kell keresgélni.

Mindenképpen csinálj egy másikat, de csak holnap után.

2019. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!