Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellet volna elméletileg...

Ma kellet volna elméletileg megjönnie a mesimnek. De semmi, még görcsölni sem görcsölök. Várjak még vagy teszteljek?

Figyelt kérdés
Néha mintha valami kezdődne, de azaz enyhe fájás is elmúlik hamar. Néha olyan álmos vagyok és fáradt, hogy állva ülve el tudnék aludni. A szemhéjaim olyanok mintha valaki téglát tett volna rá. Pár napja kb 2napig egyfolytában viszketett a mellem, meg néha szurkált. Más egyéb tünetem nincs. Babucika van szerintetek a dolgoban végre vagy csak egyszerűen késik? (Már régóta szeretnénk babát és eddig minden hónap több beképzelt terhességi tünetem volt de sajna eddig még mindig megjött:-((((
2007. dec. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne éld bele magad,hogy terhes vagy.Nekem tegnap kellett volna megjönnie és már kezdtem örülni,erre ma megjött.Hasonló tüneteim voltak,sőt még vannak!De neked szívből kívánom a picit:-)Sok sikert!
2007. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad és ne görcsölj a babán! Akkor jön majd össze, ha megnyugszol! Drukkolok! A teszttel várj még pár napot szerintem...
2007. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem nov 22en kellett volna megjonnie a melleim duzzadtak pisiltem 5 percenkent almos voltam,tegnap teszteltem negativ,ma megjott.ne eld bele magad annal nagyobb a csalodas.nekem aztmondtak legjobb varni egy het kesest es utanna tesztelni,ugy biztosan eleg a hcg mar.hat en igy is rafaztam:((((((((((

remelem neked sikerult de ne eld bele magad.

2007. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!