Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2-3 napja védekezés nélkül voltam együtt a barátommal, nem élvezett belém, de amikor elélvezett utána egyből vissza is rakta és nem törölte le.

Mennyi az esélye, hogy terhes legyek? Valaki volt már hasonló helyzetben? (Tudom, hogy felelőtlen döntés volt, légyszi ne szidjatok, megbántam majdnem mindent)



2019. márc. 18. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2019. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyből visszatette, akkor ezzel az erővel bele is élvezhetett volna.

Nem mindegy, hogy a ciklusod hanyadik napja, és peteéréskor se garantált a teherbe esés. De nagyon nem kell csodálkozni, ha 2-3 hét múlva tesztelsz egy két csíkost.

Az esélye mindegy, mert ha terhes lettél, nem fog vigasztalni, hogy 70% esélyed volt megúszni, de peched van.

2019. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen lehetsz. En is megszakitassal lettem terhes :) se gondolom terveztetek a babat, mert ha nem, akkor tuti vedekeztek.

Szoval eleg nagy eselye van, gratulalok! :)

2019. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó: nem, sajnos nem terveztük, elég fiatal vagyok hozzá... Szóval remélem, hogy nem lesz...
2019. márc. 18. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Mi lesz a neve a babának? :-)
2019. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sajnos a kettesnek igaza van.

Ha éppen peteérésed volt, akkor megeshet, hogy terhes leszel.


Drukkolok neked, hogy megúszd.

2019. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!