Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellviszketés, hormonok?...

Mellviszketés, hormonok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt babát vállaltunk, de kiderült, hogy valami baj van, így orvosilag indokolt volt, hogy megszakítsák ezt a terhességet.

Ez olyan ütés volt, hogy azóta teljes mértékben elutasítom, hogy ez bárhogyan is előfordulhasson. És határozottan biztos vagyok abban, hogy nem szeretnék több babát. (van már 2 gyerekem).

Túl voltam a procedúrán, betartottunk mindent, amit ilyenkor kell (6 hétig, míg az orvos nem látott,semmilyen formában nem voltunk együtt).

Utána kérdéses volt a tabletta szedése az én eü állapotom miatt, de javasolta az orvos, hogy végezzünk előbb egy vizsgálatot (trombózis hajlam), majd várjuk meg az első menstruációt is, és utána keressem fel ismét.

A fent említett időkben - miután az orvos zöld utat adott- együtt voltunk párommal, de mindannyiszor óvszerrel és még így is úgy, hogy kiszállt a legvége előtt.

Természetesen jól volt feltéve és nem volt hibás az óvszer.

Tudom, hogy szánalmasan hangzik mindez, de egyszerűen pánikrohamok törnek rám, hogy nem akarom újra átélni ezt az egészet, nem akarok egy újabb terhességet.

Azóta meg is jött, szépen lement az első menstruációm. A menst. utolsó napján szintén együtt voltunk egyszer a párommal, a fent említett módszerrel.

Tegnap este óta viszont elkezdett viszketni a jobb mellem. Ez azért riaszt meg, mert a legutóbbi terhességem pontosan így kezdődött, legalábbis ez volt az egyik tünet :(

Férjem kizártnak tartja, szerinte inkább a hormonok szórakoznak, idő kell amíg a szervezetem teljesen "feláll" és rendbeteszi magát.... Nem tudom mit gondoljak, talán igaza van, mert képtelenség a leírtak alapján a terhesség... Hiszen ha előbbről számoljuk, úgy kijönne időben, de a menstruációm megjött. (bár nyilván ez nem kizáró tényező), ha meg későbbről, úgy meg túl korai, hogy bármilyen tünet legyen. Természetesen az orvosomat a viszgálat miatt felkeresem ettől függetlenül. Csak most ez kétségbeejtett.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Kérlek ne ítéljetek el, a történetemből csak ennyit ismertek! :(

Köszönöm!



2019. márc. 19. 06:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom,ami veled történt!😢

Gondolom,azóta voltál orvosnál..

Ne stresszelj,sokszor viszket nekem is a mellem,és nem terhesség miatt.😊

Azóta mi történt veled?

2019. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!